Pradžia / Kaip pirkti

Kaip pirkti

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite pirkti šiais būdais:
 
I. Užsisakyti telefonu. Išsirinkite prekes mūsų kataloge, skambinkite nurodytu telefonu ir padiktuokite pasirinktas prekes. Užsakymas bus patvirtintas, užsakymą priėmusiam asmeniui reikės nurodyti vardą, pavardę, tel. numerį ir pristatymo adresą. Prekės bus pristatytos prekės informacijoje numatytais terminais. Už perkamas prekes, kurių pristatymo terminas ilgesnis nei 7 d. gali būti paprašytas sumokėti 30% vertės avansas.
 
II. Užsisakyti el. paštu. Atsiųskite laišką nurodytu el. paštu su nuorodomis į pasirinktas prekes, nurodykite savo vardą, pavardę, tel. numerį, pristatymo adresą. Už perkamas prekes, kurių pristatymo terminas ilgesnis nei 7 d. gali būti paprašytas sumokėti 30% vertės avansas.
 
III. Užsisakyti elektroninėje parduotuvėje. Užsisakyti prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje galite perėję 4 etapus: Krepšelis, Pristatymo ir mokėjimo duomenys, Patvirtinimas, Užsakyta.
 1. Iš prekių katalogo išsirinkite norimas prekes ir kiekvieną iš jų dėkite į krepšelį (1 pav.)
  Perforatorius. Kaip įsigyti?
  1 pav. Išsirinktų prekių įdėjimas į krepšelį
   
 2. Sudėję norimas prekes į krepšelį, spauskite "Peržiūrėti". Jeigu turite nuolaidų/dovanų kuponą, įveskite kodą nurodytoje vietoje ir gaukite nuolaidą. Spauskite "Kitas žingsnis" ir pereikite į antrąjį etapą "Pristatymo ir mokėjimo duomenys" (2 pav.).
  Elektriniai įrankiai. Kaip pirkti?
  2 pav. Krepšelio peržiūra ir dovanų kupono pritaikymas
   
 3. Sekančiame žingsnyje (2) pirmiausia reikia pasirinkti pristatymo būdą (3 pav.). Nuo jo priklauso ir mokėjimo būdų galimybės bei kontaktinės informacijos suvedimas. Jeigu pristatymas nereikalauja adreso, jo vesti tikrai neprašysime.
  Pasirinkite patogiausią mokėjimo būdą (4 pav.) ! Suteikiame galimybę mokėti ne tik banko pavedimu, lizingu ar kitomis išankstinio mokėjimo sistemomis, bet ir grynaisiais pristatymo metu ar atsiimant prekes parduotuvėje. Mokėjimo būdai priklauso nuo pristatymo būdų, todėl pasirinkus kitą pristatymo būdą gali pasipildyti ar nebelikti konkrečios apmokėjimo galimybės.
  Kampiniai šlifuokliai. Kaip įsigyti?Dewalt įrankiai. Kaip įsigyti?

  3-4 pav. Pristatymo būdo ir mokėjimo variantų pasirinkimas
   
 4. Dešinėje pusėje prašysime suvesti savo kontaktinius duomenis arba prisijungti esant registruotam vartotojui. Pristatymo adreso prašysime tik jeigu to reikalaus Jūsų pasirinktas pristatymo būdas. Kitu atveju tiesiog nebematysite šios formos.
  Perkant juridiniam asmeniui yra privaloma pažymėti varnelę prie "Išrašyti sąskaitą faktūrą (tik juridiniams asmenims)" ir užpildyti iškrentančią formą įmonės rekvizitais. Įmonės adresą pasiūlysime mes, kaip jau galimai įvestą pristatymo adresą.
  Akumuliatorinis suktuvas. Kaip įsigyti?
  5 pav. Kliento ir pristatymo duomenų pildymas.

  Pasirinkę pristatymo ir mokėjimo būdą bei užpildę reikiamas formas, spauskite "Kitas žingsnis" ir pereikite į trečiajį etapą "Patvirtinimas".
   
 5. Užsakymo lange atidžiai patikrinkite suvestus duomenis, susipažinkite su taisyklėmis ir patvirtinkite užsakymą (6 pav.).
  Išsirink geriausią perforatorių, ferzą, oblių ar kitą elektrinį įrankį
  6 pav. Užsakymo peržiūra ir sutikimas su pirkimo taisyklėmis.
   
 6. Patvirtinus užsakymą, Jums elektroniniu paštu bus atsiųstas elektroninis laiškas, patvirtinantis Jūsų sėkmingai atliktą užsakymą (7 pav.).
  Jeigu pasirinkote automatinį mokėjimą (pvz. paysera ar banką) Jūs būsite automatiškai nukreipiami į banko sistemą. Atlikus bankinėje sistemoje veiksmus Jus grąžins į mūsų e-parduotuvę su (ne)sėkmingo apmokėjimo pranešimu.
  Elektriniai įrankiai, perforatoriai, kampiniai šlifuokliai ir kiti statybiniai įrankiai
  7 pav. Sėkmingo užsakymo patvirtinimas.

 

Sėkmingo apsipirkimo įrankiai.lt internetinėje parduotuvėje!