Garinis dulkių siurblys Karcher SV 1902

Gamintojo kodas: 1.439-310.0
Specifikacija
Mėgėjiškas +
Svoris 10,5 kg
Svoris brutto 16,4 kg
Naudojamoji galia 2300 W
Vandens filtro talpa 1,2 l + 0,6 l
Surinkimo konteinerio talpa, l 1,2
0,5
Maks. slėgis 4 bar
Vakuumas 210 mbar
Laido ilgis 6 m
Apsauginis vožtuvas +
Valymo garais funkcija +
Apsauga nuo vaikų +
Matmenys 500x330x330 mm
Komplekte - antgalis tarpams +
Komplekte - siurbimo žarna +
Komplekte - valymo šepetėlis +
Komplekte - šepetys baldams +
Komplekte - filtras HEPA 12 +
Komplekte - apvalus šepetys, juodas +
Komplekte - antgalis grindims +
Komplekte - rankinis antgalis +
Komplekte - smulkus antgalis +
Komplekte - frotinė grindų šluostė +
Komplekte - garo vamzdžiai 2x0,5 m
Komplekte - antgalių rinkinys grindims +
Komplekte - langų valymo antgalis +
Komplekte - minkštas krepšys +
Komplekte - priemonė nuo putojimo Foam stop
Komplekte - taškinis purškimo antgalis +
Jums priimtina kaina

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Šiuo metu netiekiama
Prekės aprašymas

Garinis vakuuminis dulkių siurblys KARCHER SV 1902 tai viskas viename – garinis valymas, garinis siurbimas, drėgno ir sauso purvo siurbimas. Su specialiu grindų antgaliu sausuoju būdu išvalysite bet kokio tipo grindis, naudodami garinį valymą puikiai išvalysite grindis kietu paviršiumi (akmens masės ar keramikines plyteles), taip pat atnaujinsite kilimų ir kiliminės dangos spalvą. Taip pat galite susiurbti ir nedidelį šlapio purvo kiekį. Naudodami specialų antgalį idealiai nuvalysite langus ar veidrodžius. Be to šis siurblys puikiai pasitarnaus virtuvėje valant ir karštais garais dezinfekuojant virtuvės stalviršius, ant kaitlentės ar orkaitėje prikepusius riebalus ir pan. Nepamainomas pagalbininkas valant vonios kambarį. Be didesnio vargo išvalysite ne tik apkalkėjusias dušo kabinos sieneles, bet ir keramikines plyteles. Lengva manevruoti, geras stabilumas, patogus laikyti ir sandeliuoti, nes neužima daug vietos. Galite dirbti be ilgesnių pertraukų, saugus naudojimu, apsauga nuo vaikų. Talpa iš nerūdyjančio plieno, todėl įrenginys tarnaus ilgiau, yra atsparus smūgiams. Garinimas ir siurbimas vienu metu, todėl paviršius iš karto lieka beveik sausas. Garų pagalba iš karto pasiekiami higieninio valymo rezultatai, nebūtina naudoti chemines valymo medžiagas. Reguliuojama garų ir siurbimo galia. Filtravimas per vandenį ir HEPA filtrą, sunaikinama didžioji dalis namų bakterijų.
Komplektavimas: Siurbimo (garo išpurškimo) žarna su rankena, grindų valymo antgalis su trijų rūšių priedais: 1 pora kietos gumos plokštelių, 1 pora minkštos gumos plokštelių, 1 pora plokštelių su šereliais, rankinis garinio valymo antgalis su siurbimo funkcija + trys priedai: 1 didelis (200 mm) nubrauktuvas, 1 mažas (130 mm) nubrauktuvas + 1 šepečio apvadas, garinio siurbimo taškinis antgalis su prailgintuvu, vandens rezervuaro valymo šepetys, talpa priedų saugojimui, gariniai siurbimo vamzdžiai (2x0,5 m), antiputintojas, frotinė šluostė, plyšių valymo antgalis, baldų apmušalų valymo antgalis, apvalus šveitimo šepetėlis.

.

Juridiniams asmenims taikoma 12 mėnesių garantija, fiziniams asmenims - 24 mėnesių garantija.

PREKĖS KODAS - 20342
EAN kodas - 4039784071544
Svarbu žinoti Šią prekę galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-17 val.) Užsakymo metu galite pasirinkti pristatymą Jūsų pasirinktu adresu arba atsiėmimą mažmeninėse ĮRANKIAI.LT parduotuvėse Vilniuje arba Kaune.