Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Įpjaunamasis pjūklelis Makita B-34805

29,00 € Su PVM

Prekės parduotuvėje nėra. Spausk čia, kad skaičiuoti pristatymo laiką

B-34805
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Atsiėmimas parduotuvėse Vilniuje ir Kaune
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Prekės kodas 72259
Gamintojas Makita
Prekės gamintojo kodas B-34805
Brūkšninis kodas 0088381424578
Bendras svoris su pakuote 0,05 kg
Plotis 32 mm
Tinka pjauti keramikines plyteles Taip
Ilgis 30 mm

Įpjaunamasis pjūklelis Makita B-34805 skirtas keraminių plytelių pjovimui bei skiedinio ar plytelių klijų šalinimui.

Makita - tai profesionalams skirtų aukštos ir vidutinės klasės elektrinių ir benzininių įrankių gamintojas, rinkoje veikiantis nuo 1915 m. Savo asortimentą, kurį nuolat tobulina ir atnaujina, Makita šiuo metu yra išplėtusi iki 2000 skirtingų įrankių, neskaitant jiems skirtų priedų.

Makitos būstinė įsikūrusi Japonijoje. Šio gamintojo fabrikai yra ne tik Japonijoje, bet ir JAV, Kinijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Rumunijoje, Brazilijoje. 

Maktec - tai antrasis Makita prekės ženklas, sukurtas 2002 metais. Šis prekės ženklas buvo sukurtas specialiai tik Azijos rinkai. Kaip ir Makita, Maktec įrankiai yra skirti tiek buitiniam, tiek profesionaliam naudojimui. Maktec įrankiai prilygsta Makita prekių kokybei, tačiau pasižymi žemesne kaina. Taip yra todėl, kad Maktec yra populiariausios Makita prekės, kurių jau nebėra asortimente. 

Makitos abėcėlė - naudinga informacija klientams. Ką reiškia skirtingų modelių pavadinimuose esančios raidės?

 

3 = 3 Akumuliatoriai.
D = Akumuliatoriai 2,6Ah Li-Ion.
E = 2 Akumuliatoriai.
F = Akumuliatoriai 3,0Ah Li-Ion.
H = Akumuliatoriai 1,3Ah Li-Ion.
J = Makpac.
L = Lazeris.
M = Akumuliatoriai 4,0Ah Li-Ion.
R = Kroviklis DC18RA, krovimas 15/22 min (1,3Ah/3,0Ah).
S = Kroviklis DC18SD, krovimas 30/60 min (1,3Ah/3,0Ah).
T = Greitos fiksacijos antgalis.
V = DX02 dulkių surinkimo sistema.
Y = Akumuliatoriai 1,5Ah Li-Ion.
Z = be akumuliatorių ir kroviklio!

 

 
Didelę reikšmę įrankių naudojimui turi vibracija, jau nuo XX amžiaus vidurio pastebėta, kad daug ir dažnai naudojant perforatorių, kyla kraujo apytakos problemų rankose ir pirštuose. Makita dėjo daug pastangų siekdama sukurti tokį įrankių dizainą, kuris susilpnintų vibracijas - tam skirta ir AVT technologija. Akumuliatorinių įrankių srityje Makita išplėtojo baterijos įkrovimo sistemą, paremtą ličio jonų baterijomis. Šios baterijos ypatingos tuo, kad tarp akumuliatoriaus ir kroviklio palaikomas skaitmeninis ryšys, užtikrinantis optimalų įkrovimą. Dėl kroviklio, kuris sukonstruotas taip, kad sugebėtų nustatyti pradinę būklę ir parinkti tinkamiausią krovimo režimą, akivaizdžiai prailgėjo baterijos naudojimo trukmė. Svarbu ir tai, kad naujos technologijos Makita baterijos įkraunamos vos per 22 minutes. Tai reiškia, kad darbo metu galite naudoti baterijas pakaitomis, nesugaišdomi papildomai laiko jų krovimui.  
 
Makita – pirmoji pasaulyje 1969 m. pagamino akumuliatorinį gręžtuvą, o1978 metais - pirmąjį gręžtuvą su NiCd baterijomis. 1981 metais pagamino pirmąjį pneumatinį vinių kalimo įrankį. Šeštajame dešimtmetyje rinkoje pasirodžius varikliams be šepetėlių, Makita buvo pirmoji įrankių gamintoja, kuri panaudojo tokio tipo variklius įrankių srityje. Tokie įrankiai labiau nei jų analogai su šepetėliais reaguoja į veikimo metu susidarantį pasipriešinimo lygį, kas taupo energijos resursus, jie veikia efektyviau ir tarnauja ilgiau, kadangi daugiau baterijos energijos skiriama tiesioginiam darbui atlikti.
 
Makita profesionalių įrankių srityje lyginama su Bosch mėlynaisiais įrankiais. Nors Bosch asortimentas ir platesnis, tačiau Makita konkuruoja ne įvairių įrankių modifikacijų skaičiumi, o galimybe pritaikyti tą patį įrankį įvairiems darbams. Ypač Makita stipri šiose prekių grupėse: suktuvai-gręžtuvai; staklės; diskiniai pjūklai; universalūs įrankiai; kampiniai šlifuokliai.
 
Asortimente yra daug įrankių, kurie parduodami be akumuliatorių, todėl yra pigesni. Tos pačios įtampos akumuliatoriai lengvai pritaikomi net ir skirtingiems Makitos įrankiams. Tokiu būdu turėdami daugiau įrankių galite sutaupyti, nes tas pačias baterijas pritaikomos skirtingiems įrankiams. Tai sukuria įrankio savininkams didžiulę įrankių pasirinkimo, bei panaudojimo laisvę. Tai ypač patogu tiems, kurie turimus skirtingus Makitos įrankius neplanuoja naudoti vienu metu.

Makita įrankiai nėra pigūs, tačiau pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. Jų kainodara paremta atliekamomis funkcijomis ir galimybėmis.

 

Kiti geri pasiūlymai