Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

5 peilių rinkinys su stovu Fiskars Edge

130,00 € Su PVM

Pristatome per 1 darbo dieną. Rodyti visus galimus prekės pristatymo būdus

978791
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 99 Eur vertės iki gruodžio 31 d. pristatysime NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Prekės kodas 80148
Gamintojas Fiskars
Prekės gamintojo kodas 978791
Bendras svoris su pakuote 2 kg
Ašmenų kietumas HRC 53
Komplekte - santoku peilis 17 cm
Dėklą peiliams galima pritvirtinti prie sienos +
Komplekte - virėjo didelis peilis 19 cm
Softgrip rankena +
Galima plauti indaplovėje +
Komplekte - peilis skutimui 7 cm
Komplekte - peilis duonai 23 cm
Komplekte - medinis stovas +
Komplekte - peilis pomidorams 13 cm
Ašmenys-nerūdijančio plieno +
Komplekte - stovas +
„Reddot Award“ prizas už dizainą +

Fiskars Edge peilių linija turi aptakų, šiuolaikišką dizainą ir inovatyvias savybes, kurios padaro juos lengvai valomus. Ašmenys pagaminti iš aukštos kokybės plieno ir kūgiškai pagaląsti, kad ilgiau išliktų aštrūs. Speciali ašmenų danga suteikia peiliui ne tik patrauklią juodą spalvą, bet ir suteikia jam lengvą valymą, didesnį tvirtumą ir neleidžia maistui prilipti prie geležtės. Dėklą peiliams galima pritvirtinti prie sienos, laikyti stalčiuje arba ant stalo.

Peilių komplektą sudaro:
- skutimo peilis;
- pomidorų peilis;
- duonos peilis;
- virėjo didelis peilis;
- Santoku peilis.

Aukščiausios kokybės sodo – daržo įrankiai mėgėjams ir profesionalams. Fiskars kompanijos istorija prasidėjo jau nuo 1649 metų, kai Fiskars gyvenvietėje buvo įkurta geležies apdirbimo gamykla. Tuo laikotarpiu „Fiskars“ fabrike iš geležies buvo gaminami lydytos ir kaltos geležies dirbiniai, vinys, viela, peiliai, kauptukai, geležiniai ratai ir kiti dirbiniai.

Po didžiojo Šiaurės karo kai geležies ištekliai Suomijoje išseko, Fiskars gamyklą teko uždaryti. Po 20 metų vaistininkas Johan Jacob Julin (vėliau von Julin) iš Turku nupirko Fiskars geležies apdirbimo gamyklą ir gyvenvietę. Tuo metu gamyklos buvo smarkiai plečiamos ir gamyba susitelkė ties geležies apdirbimu. 1832 m. Fiskars įkūrus pirmą peilių gamyklą Suomijoje, buvo pradėti gaminti ne tik peiliai, bet ir šakutės bei žirklės. Julin valdymo metu „Fiskars“ išgarsėjo žemdirbystės bei namų ūkio įrankiais ir „Fiskars“ pavadinimas tapo aukštos kokybės sinonimu.

„Fiskars“ augo, plėtojosi ir 1967 m. „Fiskars“ pagamino pirmąsias pasaulyje žirkles plastikinėmis rankenomis.  Žirklės oranžinėmis rankenomis yra vienas žymiausių „Fiskars“ gaminių. Spalva, „Fiskars Orange ®“, buvo oficialiai įregistruota kaip prekinis ženklas Suomijoje 2003 m. ir 2007 m. JAV.

Šiandien Fiskars prekinis ženklas yra žinomas kaip virtuvės reikmenų, sodo ir daržo įrankių funkcionalumo ir pažangiausio dizaino simbolis.

Norite apžiūrėti FISKARS įrankius ir įsitikinti nepriekaištinga jų kokybe?

Ateikite į NAUJĄ sodo technikos parduotuvę "Įrankiai.lt" (Laisvės pr. 125, Vilnius) - čia rasite beveik visą FISKARS įrankių asortimentą! Jei esate iš kito miesto ir norite įsigyti FISKARS įrankius GREITAI - užsisakykite pas mus ir pristatysime prekes tik per 1 d.d. net į atokiausią Lietuvos kampelį.

Kiti geri pasiūlymai