Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Rinkinys grandininiam pjūklui Solo


Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

9902127

Prekės kodas 63427
Gamintojas Solo
Prekės gamintojo kodas 9902127
Bendras svoris su pakuote 3,19 kg
Komplekte - alyva grandinės sistemos valymui 0,25 l
Komplekte - alyva kuro mišiniui 0,1 l
Komplekte - alyva grandinės tepimui 1 l
Komplekte - pirštinės +

Rinkinys grandininiam pjūklui Solo. Rinkinyje - krepšys grandininio pjūklo laikymui ir nešiojimui, firminės minkštos kiaulės odos pjūklininko pirštinės, alyva kuro mišiniui (100 ml), alyva grandinės tepimui (1 l), alyva grandinės sistemos valymui (250 ml), bakelis kuro mišiniui maišyti (1 l talpos).

Profesionalų įvertinta vokiška sodo technika nuo 1948 metų.  Lietuvoje Solo gyvuoja jau 18 metų ir garsėja plačiu grandininių pjūklų bei rankinių ir motorinių purkštuvų asortimentu. Kompanija taip pat užsiima žoliapjovių, krūmapjovių,  vejapjovių, šienapjovių, kultivatorių ir kitos sodo technikos gamyba bei prekyba. Paprasti ir patikimi naudoti, šie gaminiai garantuos gražią aplinką, o purkštuvai - puikų derlių jūsų soduose ir daržuose.

Solo - reiškia vienas, t. y. galintis dirbti su įrenginiu be kitų pagalbos. Taip atsirado ir paties prekinio ženklo SOLO pavadinimas. Šiandieną - tai vienas garsiausių sodo ir miško technikos gamintojų pasaulyje.


Solo sodo technikai suteikiama 1+ 1 m. garantija – praėjus metams, UAB „Įrankiai.lt“ ar kitame Solo garantiniame servise atliekame jūsų technikos apžiūrą ir tęsiame garantiją dar vieneriems metams. Autorizuoti servisai yra visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose.

Kiti geri pasiūlymai