Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Kreipiančioji liniuotė Festool FS 1400/2

113,00 € Su PVM

Prekės parduotuvėje nėra. Spausk čia, kad skaičiuoti pristatymo laiką

491498
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Atsiėmimas parduotuvėse Vilniuje ir Kaune
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Prekės kodas 60197
Gamintojas Festool
Prekės gamintojo kodas 491498
Brūkšninis kodas 4014549015834
Bendras svoris su pakuote 2 kg
Ilgis 1400 mm
Festool kreipiančiosioms liniuotėms sujungti reikalingi 2 jungimo elementai +

Kreipiančioji liniuotė Festool FS 1400/2. Saugus ir idealiai tiesus mašinos valdymas. Apsaugos nuo atplaišų įtaisas, kad pjaustymas būtų švarus. Kibus pagrindas leidžia gerai pozicionuoti net ant slidžių medžiagų. Saugo gaminio paviršių nuo pažeidimų. Papildomas griovelis reikmenims tvirtinti išplečia naudojimo galimybes. Slidi danga užtikrina lengvą mašinos stumdymą ant kreipiančiosios liniuotės.

Suteikiame specialias sąlygas Festool įrankiams. Skambinkite, ateikite į parduotuves Vilniuje ir Kaune. Didžiausias priedų asortimentas. Įveskite modelį į paieškos lauką ir rasite visus reikalingus priedus.

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.
Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.
 


Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams teikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje Festool įrankius priimsime ir mes – mažmeninėje parduotuvėje „Įrankiai.lt“ Laisvės pr. 125, Vilnius.Taip pat šioje parduotuvėje rasite ir pilną Festool įrankių stendą.
 
Festool išsiskiria puikiai subalansuota paslaugų sistema:
  • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už pusę kainos.
  • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio gavimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
  • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 7 metus po prietaiso gamybos nutraukimo.
  • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.
Kiti geri pasiūlymai