Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Sulankstomas sniego stūmiklis Fiskars


Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

143050

Prekės kodas 25918
Gamintojas Fiskars
Prekės gamintojo kodas 143050
Svoris 3.95 kg
Bendras svoris su pakuote 4,17 kg
Plastikinis Taip
Ilgis sulenkto (sustumto) 720 mm
Sulankstomas (sustumiamas) +
Plotis 749 mm
Ilgis 1400 mm

Sulankstomas sniego stūmiklis. Dėl prailgintos rankenos, stūmiklį naudoti labai lengva ir paprasta. Sulankstoma rankena suteikia galimybę lengvai transportuoti ir sandeliuoti. Rankena pagaminta iš cinku dengto plieno. Aukšto slėgio būdu suformuota darbinė dalis iš atsparaus šalčiui polietileno. Rankenos šonuose šviesą atspindintys lipdukai. Svoris - 3950 g. Ilgis - 720-1400 mm. Plotis - 749 mm.

Aukščiausios kokybės sodo – daržo įrankiai mėgėjams ir profesionalams. Fiskars kompanijos istorija prasidėjo jau nuo 1649 metų, kai Fiskars gyvenvietėje buvo įkurta geležies apdirbimo gamykla. Tuo laikotarpiu „Fiskars“ fabrike iš geležies buvo gaminami lydytos ir kaltos geležies dirbiniai, vinys, viela, peiliai, kauptukai, geležiniai ratai ir kiti dirbiniai.

Po didžiojo Šiaurės karo kai geležies ištekliai Suomijoje išseko, Fiskars gamyklą teko uždaryti. Po 20 metų vaistininkas Johan Jacob Julin (vėliau von Julin) iš Turku nupirko Fiskars geležies apdirbimo gamyklą ir gyvenvietę. Tuo metu gamyklos buvo smarkiai plečiamos ir gamyba susitelkė ties geležies apdirbimu. 1832 m. Fiskars įkūrus pirmą peilių gamyklą Suomijoje, buvo pradėti gaminti ne tik peiliai, bet ir šakutės bei žirklės. Julin valdymo metu „Fiskars“ išgarsėjo žemdirbystės bei namų ūkio įrankiais ir „Fiskars“ pavadinimas tapo aukštos kokybės sinonimu.

„Fiskars“ augo, plėtojosi ir 1967 m. „Fiskars“ pagamino pirmąsias pasaulyje žirkles plastikinėmis rankenomis.  Žirklės oranžinėmis rankenomis yra vienas žymiausių „Fiskars“ gaminių. Spalva, „Fiskars Orange ®“, buvo oficialiai įregistruota kaip prekinis ženklas Suomijoje 2003 m. ir 2007 m. JAV.

Šiandien Fiskars prekinis ženklas yra žinomas kaip virtuvės reikmenų, sodo ir daržo įrankių funkcionalumo ir pažangiausio dizaino simbolis.

Norite apžiūrėti FISKARS įrankius ir įsitikinti nepriekaištinga jų kokybe?

Ateikite į NAUJĄ sodo technikos parduotuvę "Įrankiai.lt" (Laisvės pr. 125, Vilnius) - čia rasite beveik visą FISKARS įrankių asortimentą! Jei esate iš kito miesto ir norite įsigyti FISKARS įrankius GREITAI - užsisakykite pas mus ir pristatysime prekes tik per 1 d.d. net į atokiausią Lietuvos kampelį.

Kiti geri pasiūlymai