Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Gera kaina

Ekscentrinis šlifuoklis Metabo FSX 200 Intec

65,00 € Su PVM

Pristatome per 1 darbo dieną. Rodyti visus galimus prekės pristatymo būdus

609225500
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Atsiėmimas parduotuvėse Vilniuje ir Kaune
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Prekės kodas 29082
Gamintojas Metabo
Prekės gamintojo kodas 609225500
Brūkšninis kodas 4007430151384
Svoris 1.3 kg
Bendras svoris su pakuote 1,307 kg
Profesionalus Taip
Šlifavimo disko skersmuo 125 mm
Galima prijungti dulkių siurblį +
Judesių skaičius tuščiąja eiga 22000 min-1
Rankai perduodamas vibracijų lygis 6.5 m/s²
Šlifavimo popierius tvirtinamas kibiuoju paviršiumi +
Šlifavimo pado vibracijos amplitudė 2,7 mm
Softgrip rankena +
Laido ilgis 2,8 m
Tinka plastiko apdirbimui +
Tinka medienos apdirbimui Taip
Komplekte - dulkių nusiurbimo adapteris +
Naudojamoji galia 240 W
Maksimalus sūkių skaičius 11000 /min
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Ne

Ekscentrinis šlifuoklis Metabo FSX 200 Intec. Atraminis diskas su lipniu prijungimu. Universaliai panaudojamas lygių ir išgaubtų paviršių, medienos, sintetinių medžiagų, spalvotų metalų, plieninės skardos šlifavimui. Lengvas ir patogus įrankis, pritaikytas valdymui su viena ranka. labai geras svorio/našumo santykis. Apsaugotas nuo dulkių rutulinis guolis. Slopinanti vibracijas ir apsaugojanti nuo slydimo guminė įrankio rankenos danga. Integruotas atsiurbimo įtaisas su Intec filtravimo sistema, pritaikyta daugkartiniam išvalymui.

Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir įrenginiai.  Metabo kompanija įkurta 1924 metais ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs"

1999 metais Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo mašinas, kompresorius, suvirinimo įrangą bei įrenginius sodui bei namams. Nuo 2006 metų daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Kaip tai padaryti, rasite paspaudę "Metabo XXL garantija". Autorizuoti servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. 

Kiti geri pasiūlymai