Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Plokštuminis šlifuoklis Metabo SRE 4351 TurboTec

295,00 € Su PVM

Pristatome per 1 darbo dieną. Rodyti visus galimus prekės pristatymo būdus

611351000
Vnt.:
Metabo suteikia 36 mėnesių garantiją savo įrankiams, akumuliatoriams ir įkrovikliams, jeigu juos užregistruojate www.metabo-service.com tinklalapyje per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Atsiėmimas parduotuvėse Vilniuje ir Kaune
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Prekės kodas 65587
Gamintojas Metabo
Prekės gamintojo kodas 611351000
Brūkšninis kodas 4007430214232
Svoris 2.7 kg
Bendras svoris su pakuote 2,892 kg
Profesionalus Taip
Šlifavimo paviršiaus matmenys 112x236 mm
Rekomenduojame papildomai įsigyti šlifavimui reikalingų medžiagų +
Judesių skaičius tuščiąja eiga 11000-22000 min-1
Komplekte - dulkių nusiurbimo adapteris +
Rankai perduodamas vibracijų lygis 3.3 m/s²
Naudojamoji galia 350 W
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje

Plokštuminis šlifuoklis Metabo SRE 4351 TurboTec. Universalus naudojimas medžio, plastiko, metalų ir lakuotų paviršių šlifavimui. Galingas variklis su didelio našumo rezervu. Šlifavimo prietaisas su šlifavimo plokšte, pagaminta iš poliuretano elastomero. Elektrodinaminė pusiausvyra visiškai apsaugo nuo vibracijos. 4 aukštos kokybės vibracijos slopintuvai ir nuo dulkių apsaugotas kamuolinis guolis užtikrina prietaiso ilgaamžiškumą. Tvirtas aliuminio lydinio mechanizmo korpusas. Tvirta aliuminio lydinio plokštė. Velcro medžiaga padengta pagrindo plokštė ir griebtuvas. Galima šlifuoti net tolimiausius kampus. Dulkių ištraukimo įrenginys. Dulkių maišo laikiklis su laikančia sklende. Išorinė dulkių ištraukimo anga. Automatiškai sustabdomi anglies pluošto šepečiai.

36 mėnesių garantija galioja užregistravus įrankį http://www.metabo-service.com

    Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir įrenginiai.  Metabo kompanija įkurta 1924 metais ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs"

1999 metais Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo mašinas, kompresorius, suvirinimo įrangą bei įrenginius sodui bei namams. Nuo 2006 metų daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Kaip tai padaryti, rasite paspaudę "Metabo XXL garantija". Autorizuoti servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. 

Kiti geri pasiūlymai