Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs

 

Šlifavimui, pjovimui, poliravimui – Metabo kampiniai šlifuokliai yra laikomi pasauliniais lyderiais. Pačio gamintojo teigimu – būtent kampiniai šlifuokliai yra ta įrankių grupė, kurią jie išmano puikiausiai. Dėl šios priežasties Metabo siūlo itin platų kampinių šlifuoklių asortimentą.

Yra išskiriama 10 pagrindinių technologinių sprendimų, kurie daro Metabo šlifuoklius išskirtiniais: 

1. Metabo „QUICK“ sistema
Diskai pakeičiami daug lengviau ir greičiau, o svarbiausia – be jokių papildomų įrankių. Tereikia išjungti kampinį šlifuoklį, palaukti kol diskas visiškai sustos, paspausti užrakto jungiklį ir diską laikanti veržlė gali būti lengvai nuimta ranka.

2. Apsaugotas jungiklis
Šlifuoklio jungiklis yra apsaugotas nuo elektros kibirkščiavimo įjungimo metu, kuris gali kilti dėl metalo dulkių kaupimosi.

3. Dar galingesni
Dabar Metabo kampiniai šlifuokliai turi dar galingesnius Metabo Marathon variklius, todėl sukimo momentas yra dar didesnis.

4. Greičio nustatymo ratukas*
Siekiant įrankį padaryti kuo lankstesnį darbo atžvilgiu, dabar galima pasirinkti kampinio šlifuoklio darbo greitį, priklausomai nuo to, koks paviršius bus apdirbamas. (*priklauso nuo modelio)

5. Optimizuotos ventiliacijos angos
Dėl ventiliacijos angų optimizacijos, į visą įrankį, ypač variklį, patenka daugiau oro. Tai žymiai labiau padidina įrankio aušinimą bei visą įrankio tarnavimo laikotarpį.

6. Ergonomiškas dizainas
Dviejose vietose išlinkęs korpusas užtikrina saugų įrankio suėmimą naudojimo metu.

7. Disko apsauga reguliuojama be papildomų įrankių
Apsauginis disko gaubtas gali būti sureguliuotas arba nuimtas nesinaudojant jokiais papildomais įrankiais. Viską ką reikia padaryti, tai paspausti specialią atpalaidavimo svirtį, kuri leis itin lengvai reguliuoti gaubtą.

8. Metabo VibraTech (MVT) antivibracinė rankena
Ši Metabo technologija sumažina vibraciją net iki 60%! MVT rankena užtikrina patikimą bei pastovų vibracijos slopinimą, dėl to galima daug ilgiau dirbti be pertraukos bei išvengti galimų skausmų rankose. Tai yra itin aktualutiems tiems, kurie kampiniais šlifuokliais naudojasi itin dažnai.

9. Aliuminio lydinio korpusas
Šis kospusas šlifuoklį padaro itin tvirtu ir užtikrina geresnį susikaupusios šilumos paskirstymą. Dėl šio technologijos ilgėja įrankio tarnavimo laikas.

10. Optimizuotos oro angos
Metabo šlifuokliuose visas oras yra išpučiamas per priekį, todėl oro srovė su dulkėmis nepučią į žmogų.

Pagrindiniai Metabo šlifuoklių ypatumai:

Saugus darbasItin tvirta disko stabdymo sistema pjovimo/šlifavimo diską sustabdo greičiau nei per 3 sekundes nuo to momento, kai kampinis šlifuoklis yra išjungiamas. Tai yra ypatinga aktualu tiems, kurie dirba prie aukštų konstrukcijų.

Optimalus vėdinimasDėl patobulinto ir subalansuoto ventiliatoriaus vėdinimas įrankio viduje, vamzdeliuose ir kitose ertmėse, priklausomai nuo modelio, išaugo 10-15%. Dėl šios priežasties šlifuokliai tapo patvaresniais ir pakeliančiais didesnę apkrovą.

Metabo apsaugos nuo dulkių technilogija

 

Sandarus jungiklis, itin pažangi variklio apsauga, Auto-stop anglies pluošto šepetėliai su sandariais anglies pluošto laikikliais ir vienas svarbiausių technologinių sprendimų - labirinto principu sukurta izoliacija. Ji visiškai apsaugo įrankį nuo išorėje esančių dulkių, taip pailgindama įrankio gyvavimo laiką. 

Naudotojo saugumasMetabo S-Automatic automatinė sukimo momento ribojimo sankaba apsaugo naudotoją pavojingos atatrankos, kuri gali atsirasti jei įrankis darbo metu dėl apdirbamo paviršiaus stringa ar įstringa.

Kaip pats gamintojas teigia, visi Metabo įrankiai turi kai ką bendro – tai perspektyvūs, technologiškai modernūs įrankiai, skirti sunkiam ir aukštos kokybės reikalaujančiam darbui. Kaip aukštos kokybės garantą – Metabo visiems savo įrankiams suteikia 3 metų garantiją

Norėdami rasti Metabo kampinius šlifuoklius, esančius mūsų parduotuvėje, spauskite čia.