Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Profesionaliems Metabo įrankiams yra taikoma 3 metų garantija, tuo atveju, jei įrankį užregistruosite puslapyje www.metabo-service.com/lt/.  Jei dar nesate registravę, pateikiame detalią informaciją, kaip tai padaryti.

 1. Spauskite šią nuorodą (www.metabo-service.com/lt/) ir pateksite į registracijos puslapį. Puslapio kairiąjame šone spauskite ant esančio užrašo "Užsiregistruoti".
 2. Atsidariusiame lange išvysite formą, kurioje turėsite nurodyti savo vartotojo vardą, elektroninį paštą ir slaptažodį. Suvedę visus reikiamus duomenis spauskite "toliau".
 3. Lange išvysite Jūsų asmeninių duomenų formą. Suveskite duomenis ir spauskite "toliau".
 4. Kitame žingsnyje Jūs būsite paprašyti susipažinti su Metabo XXL garantijos sąlygomis ir sudėti varneles. Kai tai padarysite, spauskite "toliau".
 5. Paskutiniame vartotojo registracijos žingsnyje Jums beliks patikrinti savo duomenis ir paspausti "Baigti registraciją". Kai tai padarysite, el.paštu gausite registracijos patvirtinimo laišką, kuriame turėsite paspausti nuorodą - tokiu būdu Jūs aktyvuosite savo vartotojo sąskaitą.
 6. Aktyvavę vartotoją Jūs būsite nukreipti į savo profilio administravimo aplinką. Norėdami užregistruoti naują įrankį, spauskite "Užregistruoti naują gaminį".

 7. Toliau Jūs pateksite į langą, kuriame Jūsų bus paprašyta suvesti registruojamo METABO įrankio duomenis. Suvedę visus reikalingus duomenis, spauskite "toliau".


  Kad būtų aiškiau, kur yra kokie duomenys, pateikiame pavyzdį.
 8. Kitame žingsnyje Jūs būsite nukreiptas į langą, kuriame turėsite patikrinti savo suvestus duomenis - jeigu viskas suvesta teisingai, spauskite "Baigti registraciją".
 9. Užbaigę registraciją atsisiųskite XXL garantijos sertifikatą.


  Norėdami pažiūrėti, kaip turėtų atrodyti garantijos sertifikatas, spauskite čia: "METABO XXL garantijos sertifikato pavyzdys".

  DĖMESIO: Saugokite šį sertifikatą ir jį pateikite garantijos atveju. Sertifikatas galioja tik kartu pateikus originalų pirkimo dokumentą (sąskaitą, kurią gaunate kartu su įrankiu).

  Sėkmingos registracijos!