Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Garinis dulkių siurblys Karcher SV 1902


Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

1.439-310.0
Prekės kodas 20342
Gamintojas Kärcher
Prekės gamintojo kodas 1.439-310.0
Brūkšninis kodas 4039784071544
Svoris 10.5 kg
Bendras svoris su pakuote 16,4 kg
Vakuumas 210 mbar
Mėgėjiškas Taip
Vandens filtro talpa 1,2 l + 0,6 l
Surinkimo konteinerio talpa, l 1,2, 0,5
Laido ilgis 6 m
Apsauginis vožtuvas +
Apsauga nuo vaikų +
Valymo garais funkcija +
Elektros lizdas prijungti kitam įrankiui Ne
Matmenys 500x330x330 mm
Komplekte - rankinis antgalis +
Komplekte - apvalus šepetys, juodas +
Komplekte - garo vamzdžiai 2x0,5 m
Komplekte - antgalių rinkinys grindims +
Komplekte - antgalis tarpams +
Komplekte - langų valymo antgalis +
Komplekte - siurbimo žarna +
Komplekte - smulkus antgalis +
Komplekte - priemonė nuo putojimo Foam stop
Komplekte - valymo šepetėlis +
Komplekte - šepetys baldams +
Komplekte - filtras HEPA 12 +
Komplekte - antgalis grindims +
Komplekte - taškinis purškimo antgalis +
Komplekte - frotinė grindų šluostė +
Naudojamoji galia 2300 W
Tinka naudoti su sienų šlifuokliu Ne
Filtro nupurtymas Nėra automatinio filtro nupurtymo

Garinis vakuuminis dulkių siurblys KARCHER SV 1902 tai viskas viename – garinis valymas, garinis siurbimas, drėgno ir sauso purvo siurbimas. Su specialiu grindų antgaliu sausuoju būdu išvalysite bet kokio tipo grindis, naudodami garinį valymą puikiai išvalysite grindis kietu paviršiumi (akmens masės ar keramikines plyteles), taip pat atnaujinsite kilimų ir kiliminės dangos spalvą. Taip pat galite susiurbti ir nedidelį šlapio purvo kiekį. Naudodami specialų antgalį idealiai nuvalysite langus ar veidrodžius. Be to šis siurblys puikiai pasitarnaus virtuvėje valant ir karštais garais dezinfekuojant virtuvės stalviršius, ant kaitlentės ar orkaitėje prikepusius riebalus ir pan. Nepamainomas pagalbininkas valant vonios kambarį. Be didesnio vargo išvalysite ne tik apkalkėjusias dušo kabinos sieneles, bet ir keramikines plyteles. Lengva manevruoti, geras stabilumas, patogus laikyti ir sandeliuoti, nes neužima daug vietos. Galite dirbti be ilgesnių pertraukų, saugus naudojimu, apsauga nuo vaikų. Talpa iš nerūdyjančio plieno, todėl įrenginys tarnaus ilgiau, yra atsparus smūgiams. Garinimas ir siurbimas vienu metu, todėl paviršius iš karto lieka beveik sausas. Garų pagalba iš karto pasiekiami higieninio valymo rezultatai, nebūtina naudoti chemines valymo medžiagas. Reguliuojama garų ir siurbimo galia. Filtravimas per vandenį ir HEPA filtrą, sunaikinama didžioji dalis namų bakterijų.
Komplektavimas: Siurbimo (garo išpurškimo) žarna su rankena, grindų valymo antgalis su trijų rūšių priedais: 1 pora kietos gumos plokštelių, 1 pora minkštos gumos plokštelių, 1 pora plokštelių su šereliais, rankinis garinio valymo antgalis su siurbimo funkcija + trys priedai: 1 didelis (200 mm) nubrauktuvas, 1 mažas (130 mm) nubrauktuvas + 1 šepečio apvadas, garinio siurbimo taškinis antgalis su prailgintuvu, vandens rezervuaro valymo šepetys, talpa priedų saugojimui, gariniai siurbimo vamzdžiai (2x0,5 m), antiputintojas, frotinė šluostė, plyšių valymo antgalis, baldų apmušalų valymo antgalis, apvalus šveitimo šepetėlis.

.

Juridiniams asmenims taikoma 12 mėnesių garantija, fiziniams asmenims - 24 mėnesių garantija.

Pripažintas profesionalų ir esantis vienas iš didžiausių valymo įrangos gamintojų pasaulyje. Karcher kompanija gamina aukšto slėgio plovimo įrangą, sauso ir drėgno valymo siurblius, mechanines grindų valymo mašinas, garo valytuvus, savitarnos ir automatines automobilių bei sunkvežimių plovyklas, vandens siurblius.

 

Karcher vandens siurbliai
Karcher gamina vandens siurblius ir švaraus vandens, ir nuotekų siurbimui. Patys naujausi Karcher vandens siurbliai IQ lygio jutiklį, kuris užtikrina, kad pasikeitus vandens lygiui siurblys automatiškai įsijungs ar išsijungs.

Karcher aukšto slėgio plovyklos
Tipiška sodo žarna vidutiniškai sunaudoja 3500 litrų vandens per valandą, tačiau iš žarnos tekančio vandens slėgis vos 4 barai. Karcher aukšto slėgio plovykla sunaudoja tik 400 litrų per valandą, tačiau įprastas vandens slėgis - 100 barų. Turėdami Karcher aukšto slėgio plovyklą sutaupysite ne tik vandenį, bet ir savo pinigus.

Karcher sauso ir drėgno valymo siurbliai
Karcher sauso ir drėgno valymo siurbliai išsiskiria tuo, jog nesvarbu, koks purvas - skystas ar sausas - su specialiu kasetiniu filtru siurbsite kiekvienąkart nekeisdami filtro.

Grindų valymo įrenginiai
Su Karcher grindų valymo technika galite greitai išvalyti purvą nuo takų, kelio ar terasų. Ir Jums net nereikia pasilenkti!

Platus Karcher valymo technikos priedų pasirinkimas
Karcher valymo techniką galite naudoti įvairiose situacijose - viskas, ko jums reikia, tai tinkami priedai. Mūsų siūlomame Karcher asortimente galite rasti įvairių tipų purkštuvų, pašalinančių ir įsisenėjusį purvą. Skirtingo ilgio žarnos aukšto slėgio plovykloms užtikrina maksimalų lankstumą valant. Karcher aukšto slėgio valyklos, jei naudojamos su šepečiais ar kempinėmis, dar geriau nugremžia purvinus paviršius jų nepažeisdamos. Šie šepečiai ir kempinės gali būti prijungti prie bet kurios sodo žarnos, tam tereikia tinkamo adapterio. Karcher valikliai pasižymi tuo, kad aplinkoje greitai suyra. Tinkamos įvairioms užduotims atlikti - nuplauti mašiną, pašalinti vabzdžius, nuvalyti skirtingas medžiagas - medieną, plastiką ar akmenį. Jei norite turėti ne daugiau kaip vieną valymo priemonę, rinkitės universalius valiklius.

Karcher servisas ir garantija
Serviso tarnyba atlieka Kärcher įrenginių garantinę bei pogarantinę priežiūrą Lietuvos didžiuosiuose miestuose, vykdo prekybą atsarginėmis detalėmis, sudaro įrangos aptarnavimo sutartis. Kärcher įrenginiams, skirtiems naudoti buityje, taikomas 24 mėnesių, o komerciniams tikslams naudojamai įrangai - 12 mėnesių garantinis laikotarpis. Karcher garantinis ir pogarantinis aptarnavimas teikiamas:

  • Vilnius, Ukmergės g. 283, tel. (8-5) 2 39 88 43;
  • Kaunas, Islandijos pl. 5  (8-37) 310 396;
  • Klaipėda, Tilžės g. 53 (8-46) 300 309;
  • Šiauliai, Pramonės g. 12A (8-41) 390 320;
  • Alytus, Aušros g. 2 / Pulko g. 39 (8-31) 572 607.

Karcher kompanijos plėtra
Alfred Kärcher įkūrė savo kompaniją 1935 metais, tačiau lūžis kompanijos veikloje įvyko 1950, kai bendrovė pradėjo gaminti būtent valymo techniką - tais metais Karcher sukūrė pirmąją Europoje karšto vandens plovyklą. 2003 metais rinkoje pasirodė pirmasis pasaulyje visiškai automatinis Kärcher namų robotukas RoboCleaner RC 3000. Šiandien Karcher valymo technikos galima įsigyti daugiau nei 190 šalių, kompanijoje dirba virš 7000 darbuotojų.

Kiti geri pasiūlymai