Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Suktuvas-gręžtuvas Makita DDF482RMJ; 18 V; 2x4,0 Ah akum.

546,00 € Su PVM

Prekės parduotuvėje nėra. Spausk čia, kad skaičiuoti pristatymo laiką

DDF482RMJ
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 99 Eur vertės iki gruodžio 31 d. pristatysime NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Prekės kodas 201992
Gamintojas Makita
Prekės gamintojo kodas DDF482RMJ
Svoris 1.7 kg
Bendras svoris su pakuote 5,22 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Pakuotės matmenys 185x79x248 mm
Variklio tipas Akumuliatorinis
Li-ion Taip
Baterijos įtampa 18 V
Baterijos talpa 4,0 Ah
Baterijų kiekis, jų talpa 2x4,0 Ah
Baterijos įkrovimo trukmė 36 min
Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų +
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 0-550/0-1850 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 1850 /min
Maksimalus sukimo momentas 62 Nm
Griebtuvo skersmuo 13 mm
Maks. grąžto Ø medienai gręžti 38 mm
Maks. grąžto Ø plienui gręžti 13 mm
Reversas +
Apsauga nuo perkrovimo +
Integruotas LED apšvietimas +
XPT (apsauga nuo dulkių ir lietaus) +
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Komplekte - pakrovėjas Taip

Makita - tai profesionalams skirtų aukštos ir vidutinės klasės elektrinių ir benzininių įrankių gamintojas, rinkoje veikiantis nuo 1915 metų. Savo asortimentą, kurį nuolat tobulina ir atnaujina, Makita šiuo metu yra išplėtusi iki 2000 skirtingų įrankių, neskaitant jiems skirtų priedų.

Makitos būstinė įsikūrusi Japonijoje. Šio gamintojo gamyklų yra ir kitose pasaulio šalyse: JAV, Kinijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Rumunijoje, Brazilijoje. 

Maktec - tai antrasis Makita prekės ženklas, sukurtas 2002 metais. Šis prekės ženklas buvo sukurtas specialiai tik Azijos rinkai. Kaip ir Makita, Maktec įrankiai yra skirti buitiniam ir profesionaliam naudojimui. Maktec įrankiai prilygsta Makita prekių kokybei, tačiau pasižymi žemesne kaina. Taip yra todėl, kad Maktec yra populiariausi Makita įrankių modeliai, kurių gamyba buvo nutraukta. 

Makitos abėcėlė - naudinga informacija klientams.

Ką reiškia skirtingų modelių pavadinimuose esančios raidės: 

3 = 3 Akumuliatoriai.
D = Akumuliatoriai 2,6 Ah Li-Ion.
E = 2 Akumuliatoriai.
F = Akumuliatoriai 3,0 Ah Li-Ion.
H = Akumuliatoriai 1,3 Ah Li-Ion.
J = Makpac.
L = Lazeris.
M = Akumuliatoriai 4,0 Ah Li-Ion.
R = Kroviklis DC18RA, krovimas 15 / 22 min (1,3 Ah / 3,0 Ah).
S = Kroviklis DC18SD, krovimas 30 / 60 min (1,3 Ah / 3,0 Ah).
T = Greitos fiksacijos antgalis.
V = DX02 dulkių surinkimo sistema.
Y = Akumuliatoriai 1,5 Ah Li-Ion.
Z = Be akumuliatorių ir kroviklio!

Rekomenduojame:

Didelę reikšmę įrankių naudojimui turi vibracija. Jau nuo XX amžiaus vidurio pastebėta, kad daug ir dažnai naudojant perforatorių, kyla kraujo apytakos problemų rankose ir pirštuose. Makita didelį dėmesį skiria vibracijas slopinančios įrankių konstrucijos kūrimui - tam skirta AVT technologija. Akumuliatorinių įrankių srityje Makita išplėtojo baterijos įkrovimo sistemą, paremtą ličio jonų baterijomis. Šios baterijos ypatingos tuo, kad tarp akumuliatoriaus ir kroviklio palaikomas skaitmeninis ryšys, užtikrinantis optimalų įkrovimą. Patobulintos konstrukcijos kroviklio dėka, kuris sugeba nustatyti pradinę akumuliatoriaus būklę ir parinkti tinkamiausią krovimo režimą, akivaizdžiai padidėjo baterijos ilgaamžiškumas. Svarbu ir tai, kad naujos technologijos Makita baterijos įkraunamos vos per 22 minutes. Tai leidžia dirbti nedarant pertraukų, nes viena baterija spėja pasikrauti kol nusėda įrankyje įstatyta baterija.  
 
Makita – pirmoji pasaulyje 1969 m. pagamino akumuliatorinį gręžtuvą, o 1978 metais - pirmąjį gręžtuvą su NiCd baterijomis. 1981 metais pagamino pirmąjį pneumatinį vinių kalimo įrankį. Šeštajame dešimtmetyje rinkoje pasirodžius varikliams be šepetėlių, Makita buvo pirmoji įrankių gamintoja, kuri panaudojo tokio tipo variklius įrankių srityje. Tokie įrankiai geriau prisitaiko prie darbo sąlygų nei jų analogai su šepetėliais, todėl akumuliatoriaus energija naudojama efektyviau, o darbo atliekama daugiau.
 
Makita profesionalių įrankių srityje lyginama su Bosch mėlynaisiais įrankiais. Nors Bosch asortimentas ir platesnis, tačiau Makita konkuruoja ne įvairių įrankių modifikacijų skaičiumi, o galimybe pritaikyti tą patį įrankį įvairiems darbams. Ypač Makita stipri šiose prekių grupėse: suktuvai-gręžtuvai; staklės; diskiniai pjūklai; universalūs įrankiai; kampiniai šlifuokliai.
 
Asortimente yra daug įrankių, kurie parduodami be akumuliatorių ir kroviklių, todėl yra pigesni. Tos pačios įtampos akumuliatoriai lengvai pritaikomi skirtingiems Makitos įrankiams. Tai leidžia sutaupyti, nes tas pačias baterijas galima naudoti su skirtingais įrankiais ir vartotojams suteikia didžiulę įrankių pasirinkimo, bei panaudojimo laisvę. Tokia galimybė ypač patogi tiems, kurie turi daug skirtingų Makitoa įrankių, tačiau vienu metu tik keletą iš jų.

Makita įrankiai iš kitų savo konkurentų išsiskiria itin geru kainos ir kokybės santykiu. Šių įrankių kainos priklauso nuo konstrukcijos, atliekamų funkcijų ir komplekto sudėties. 
Kiti geri pasiūlymai