Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Elektrinis gręžtuvas-suktuvas Skil ENERGY 6220 AA


Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

Šios "SKIL" prekės daugiau negalėsime patiekti. Tai susiję su tuo, kad "Robert Bosch" kompanija pardavė SKIL prekinį ženklą ir juo nebeprekiaus. "Robert Bosch" toliau liks atsakinga už garantinį remontą tik tų prekių, kurios buvo parduotos jų pačių. Visos SKIL prekės, kurias dar galima užsisakyti iš mūsų svetainės, yra arba mūsų sandėlyje, arba "Robert Bosch" sandėlyje. Joms galioja senosios garantinės sąlygos ir jos bus vykdomos "Robert Bosch" kompanijos.
Pagal šią nuorodą surasite labiausiai panašias kitų gamintojų prekes. Spauskite

Prekės kodas 65615
Gamintojas Skil
Prekės gamintojo kodas F0156220AA
Variklio tipas Elektrinis
Svoris 1.2 kg
Bendras svoris su pakuote 1,77 kg
Naudojamoji galia 750 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 0-800 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 800 /min
Sukimo momento pakopų skaičius 20
Standartinio varžto Ø 6 mm
Laido ilgis 6 m
Maks. grąžto Ø medienai gręžti 20 mm
Maks. grąžto Ø plienui gręžti 8 mm
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Elektrinis gręžtuvas-suktuvas Skil ENERGY 6220 AA. Kompaktiška lengva konstrukcija su 6 metrų laidu užtikrina optimalų darbo komfortą. Labiau tausojantis aplinką, nei panašūs gaminiai su akumuliatoriumi. 20-ies padėčių „VariTorque“ sukimo momento reguliavimo sistema leidžia tiksliai sukti varžtus bei gręžti. Greičio reguliavimo funkcija užtikrina švelnų įsibėgėjimą ir visišką kontrolę bet kuriuo metu. Reverso funkcija, skirta įsukti ir išsukti varžtus. 10 mm greitai užveržiamas griebtuvas su dviem žiedais, leidžiantis greitai ir lengvai keisti priedus. Ergonomiška rankena – gerai suderinta darbo padėtis.

Juridiniams asmenims taikoma 12 mėnesių garantija, fiziniams asmenims - 24 mėnesių garantija.

 SKIL istorija prasidėjo tada, kai 1920 metais amerikietis Edmondas Michelis sukūrė pirmąjį pasaulyje elektra varomą rankinį diskinį pjūklą. 1924 metais pjūklas pavadintas „Skilsaw“ pradėtas gaminti masiškai. 1959 metais „Skil corporation“ jau parduodavo didelį įrankių asortimentą. 1961 metais Skil gamykla buvo pastatyta ir Europoje – Olandijos mieste Bredoje. Apie 1970 metus SKIL pavadinimas daugelyje šalių tapo elektrinių įrankių sinonimu.

1996 metais Skil kompaniją įsigijo Robert Bosch GmbH. Nuo to laiko Skil įrankiai buvo vis labiau integruojami į Robert Bosch struktūrą. Šiuo metu SKIL įrankiai yra pigiausia elektrinių įrankių grupė Robert Bosch sistemoje po mėlynųjų ir žaliųjų Bosch įrankių. Lietuvoje nėra parduodama profesionali SKIL įrankių linija.

SKIL gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija, o juos naudojant profesionaliai suteikiama 12 mėnesių garantija. SKIL gaminius remontuoja BOSCH servisas, todėl remontui jie priimami bet kurioje BOSCH įrankių parduotuvėje.

 

Kiti geri pasiūlymai