Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Akumuliatorinis tiesinis pjūklas Metabo ASE 18 LTX (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo)

Prekės kodas70251


Gamintojas Metabo
Svoris 2.8 kg
Bendras svoris su pakuote 7,047 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Akumuliatorinis
Be akumuliatoriaus ir kroviklio Taip
Akumuliatoriaus įtampa 18 V
Judesių skaičius tuščiąja eiga 2700 min-1
Švytuoklinis judesys Taip
Komplekte yra Plastikinis įdėklas saugiam įrankio laikimui MetaLoc lagamine
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Švytuoklinis pjūklas Metabo ASE 18 LTX. Variospeed (V) elektronika užtikrina sūkių reguliavimą. Elektroninė sistema užtikrina variklio ir baterijos apsaugą didelių krūvių metu. Pjovimo ašmenis galima reguliuoti 180° kampu. Pjovimo ašmenų darbinis ilgis 30 mm. Svoris 2,8 kg.
Komplekte: plastikinis lagaminas. Šis modelis komplektuojamas be baterijų ir pakrovėjų.

Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

 

Pjūklelius šiam pjūklui rasite kategorijoje "Pjūkleliai tiesiniam pjūklui". Tinkamą pjūklelį lengvai rasite naudojantis filtravimo sistema.

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.