Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Aukšto slėgio plovykla Bosch AQT 35-12 CAR Set

Prekės kodas66572


Pratęskite Bosch įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Gamintojas Bosch
Svoris 6.55 kg
Bendras svoris su pakuote 8,67 kg
Pakuotės matmenys 430x355x355 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 1500 W
Maks. slėgis 120 bar
Maks. vandens srautas 350 l/h
Žarnos ilgis 5 m
Maks. vandens temperatūra 40°C
Laido ilgis 5 m
Priedų laikiklis Taip
Laikiklis laidui ir žarnai Taip
SDS sistema tolygiai purškimo srovei palaikyti Taip
Tinka pastoviai naudoti lauko sąlygomis Taip
Komplekte yra 90° antgalis, Laikymo rankena, Plovimo šepetys, Ratai
Komplekte - antgalis 3 in 1
Komplekte - pistoletas Bosch
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Automatinis išsijungimas Taip

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.