Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Aukšto slėgio plovykla Bosch AQUATAK Go Plus

Prekės kodas20604


Pratęskite Bosch įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Gamintojas Bosch
Svoris 3.594 kg
Bendras svoris su pakuote 6,45 kg
Pakuotės matmenys 405x300x200 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 1350 W
Maks. slėgis 100 bar
Maks. vandens srautas 300 l/h
Žarnos ilgis 2,5 m
Komplekte - purškimo antgalis +

Aukšto slėgio plovimo įrenginys Bosch AQUATAK Go Plus. Mažas ir kompaktiškas Bosch „Aquatak Go“ ant keturių ratų seks paskui Jus visur, kur tik reiks plauti: takelius, mažas aikšteles, laiptus ir langus. Tuo tikslu kartu tiekiamas rotacinis antgalis bei papildomos įrangos krepšys. Būdamas tik 3,9 kg svorio jis yra lengviausias aukšto slėgio plovimo įrenginys savo klasėje. Lengvas transportavimas, daug judėjimo laisvės ir puiki nuotaika. Praktiškas vežimėlis suteikia judėjimo laisvę, be to, yra lengvas ir kompaktiškas. Savaiminio įsiurbimo funkcija: Vandeniui iš stovinčių vandens talpyklų paimti (pvz., tvenkinių, lietaus vandens rezervuarų). Įvairiapusiškumas: 2,5 m ilgio ištraukiama spiralinė aukšto slėgio žarna siekia toli, o sandėliuojama užima nedaug vietos (susukta tik 20 cm ilgio). Praktiškas: Mažas, mobilus, tačiau labai galingas, nes yra su 1350 vatų galios varikliu ir veikia 100 bar našumu. Ergonomiškas purškimo pistoletas su praktiška sukamąja mova, saugo spiralinę žarną nuo prasisukimo. Nuimamas keturratis vežimėlis seka paskui dirbantįjį visur, kur reikia valyti. Krepšys modeliui Go Plus: Patogu sudėti ir pernešti purškiamąją rankeną, žarną, du antgalius ir plovimo priemonių bakelį (Krepšio matmenys: aukštis 50 cm, dugno skersmuo 15cm). Komplekte: Fan Jet purškiamasis antgalis, 2,5 m žarna, važiuoklė, krepšys priedams susidėti. Maksimalus slėgis - 100 bar, Našumas - 300 l/h. Maksimali naudojamo vandens temperatūra - 40°C. Variklio galia - 1350 W. Prietaiso masė (be papildomos įrangos) - 3,1 kg. Juridiniams asmenims taikoma 12 mėnesių garantija, fiziniams asmenims - 24 mėnesių garantija.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.