Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Kaina
  1. 3 € - 1914
Gamintojas
Variklio tipas
Atiduodama galia
Oro srautas
  1. 240 m³/h - 850 m³/h

Drėgmės surinkėjai

Sužinok, kaip apsaugoti savo būstą nuo rasojančių langų ir pelėsio!

Dažnai pastebime reiškinį, kad pakeitus langus į naujus ir sandarius, pradeda rasoti stiklai ir kiti šaltesni paviršiai. Vanduo net srūvena sienomis ir langais. Kur yra galimybė, vanduo susigeria.Tokiu atveju sudrėksta sienos ir baldai, taip pat nuo drėgmės kenčia ir viskas, kas yra tokioje drėgnoje patalpoje...

 
Kodėl rasoja langai?
Viena iš priežasčių prastas vėdinimas ir didelė patalpų drėgmė. Taip pat blogai įrengtos ar netinkamai eksploatuojamos vėdinimo ar šildymo sistemos. Taupydami šilumą ir energiją, visiškai užsandariname savo gyvenamas patalpas,  neįsileidžiame į namus šviežio oro. Per mažai šildome namus, todėl susikaupia per daug drėgmės. Prie to prisideda ir langų pakeitimas - anksčiau drėgmė išeidavo pro nesandarių langų plyšius, o pakeitus langus į naujus, drėgmė nevedinamoje patalpoje neturi kur išeiti ir pradeda kauptis ant langų ir sienų.
 
 
Ar drėgmė pavojinga žmogaus sveikatai?
Drėgmė patalpose yra vienas iš faktorių, veikiančių žmogaus savijautą. Esant drėgnam orui, susidaro geresnės sąlygos šilumos atidavimui, todėl žmogaus organizmas labiau atšąla ir žmogus jaučia šaltį nors patalpų temperatūra yra pakankamai aukšta. Tokiu atveju padidėja sąnarių ligų, reumato, kvėpavimo sistemos ligų ir peršalimų tikimybė.
 
Atsargiai – pelėsis!
Sudrėkus sienoms, jose pradeda veistis pelėsiniai grybeliai, kurie skleidžia nemalonų kvapą, palieka tamsias dėmes ant sienų, lubų ar apmušalų, taip pat gali alergizuoti organizmą. Ypač jautrūs šiuo atžvilgiu yra vaikai. Kovoti su grybeliais yra labai sunku. Dažnai tenka pašalinti visas grybelių paliestas sienų ar lubų dalis, naudoti dezinfekcines medžiagas, kurios vėlgi neigiamai veikia sveikatą. Be viso to, patalpos, paveiktos pelėsio, atrodo labai neestetiškai.
 
Kaip apsisaugoti nuo per didelio drėgmės kiekio ir pelėsio atsiradimo?
Puikūs pagalbininkai kovojant su drėgme ir pelėsiu yra drėgmės surinktuvai. Jie veikia energiją taupančiu kondensaciniu principu su šilumos sugrąžinimu. Perteklinė drėgmė patalpoje pašalinama, o laisva šiluma panaudojama patalpos šildymui. Taip palaikomas optimalus drėgmės lygis ir išvengiama kondensato susidarymo, sumažėja išlaidos šildymui, pagerėja patalpų mikroklimatas. Kondensatas vandens pavidalu yra surenkamas prietaise, įmontuotame bakelyje arba gali būti pastoviai šalinamas į kanalizaciją per prijungtą žarną. Prietaisai veikia automatiniu režimu, pagal hidrostato nustatymą.
 
Kokių būna drėgmės surinktuvų ir kokiose patalpose juos galima panaudoti?
Buitiniai drėgmės surinktuvai
Tokį drėgmės surinktuvą galėsite panaudoti drėgnose gyvenamosiose patalpose, sandėliuose, vasarnamiuose, virtuvės, skalbyklų patalpose, rūsiuose, treniruočių salėse, pirtyse ir priešpirčiuose, archyvų patalpose, saugyklose, visuomeninėse patalpose.
 
Profesionalūs drėgmės surinktuvai
Tokį drėgmės surinktuvą galėsite panaudoti itin didelėse patalpose/pramoniniuose objektuose: prekybos salėse, rūsiuose, archyvuose, sveikatingumo centruose, sporto salėse, statybvietėse, baseinuose, maisto pramonės( mėsos, pieno produktų, žuvies) saugojimo patalpose.
 
Apsaugokite savo būstą ir sveikatą nuo per didelės drėgmės ir pelėsio jau dabar

Pas mus rasite tiek buitinių, tiek profesionalių drėgmės surinktuvų.