Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Universalus pjūklas Dremel DSM 20

Prekės kodas65663

133,49 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Dremel
Svoris 1.7 kg
Bendras svoris su pakuote 3,3 kg
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 17000 min-1
Komplekte - 3 pjovimo diskai metalui ir plastikui Taip
Komplekte - universalus karbido pjovimo ratukas DSM500 Taip
Naudojamoji galia 710 W
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Universalus pjūklas Dremel DSM20 – neprilygstamas pjovimo sprendimas.
Universalus kompaktiškas pjūklas su puikia matomumo linija. Dėl aiškios matomumo linijos, galingo variklio ir su juo naudojamų abrazyvinių diskų šiuo pjūklu galėsite lengvai atlikti tikslius darbus – tiesius, įleidžiamuosius ir plokštuminius pjūvius medžiagose, kurių storis iki 20 mm. Produktą galima naudoti su įvairiausiais patogiais abrazyviniais pjovimo diskais, kurie kartu su dulkių išmetimo anga leidžia tiksliai ir švariai atlikti darbus su mediena, metalu, plastiku, keramika ir plytelėmis. Šiame priedų rinkinyje yra trys priedėliai, padėsiantis išplėsti „Dremel DSM20“ pjovimo galimybės. Naudodami briauninį kreipiklį galėsite lengvai pjauti palei kraštą, o 2x4 pjovimo kreipiklis padės gretai ir tiksliai atlikti pjūvius 2x4 sijose. Abrazyvinio disko technologija: tiesiems, įleidžiamiesiems ir plokštiesiems pjūviams medienoje, metale, plytelėse, plastike ir mūre.
Komplekte: 1x DSM500 daugiafunkcis karbido pjovimo diskas, 3x DSM510 metalo ir plastiko pjovimo diskai, dulkių siurblio priedas, tiesios briaunos kreipiamoji atrama, 2 x 4 pjovimo kreipiklis, aiškinamasis pristatomasis DVD, tvirta ir erdvi laikymo dėžė.

Juridiniams asmenims taikoma 12 mėnesių garantija, fiziniams asmenims - 24 mėnesių garantija.

Dremel kompaniją įkūrė Albert J. Dremel 1932 metais JAV, Viskonsino valstijoje. 1993 metais šią kompaniją įsigijo Robert Bosch GmbH.

Dremel rotacinių įrankių darbo esmė yra kintamas greitis nuo 3000 iki 37000 apsisukimų per minutę. Keičiant įvorėje skirtingus įrankius, Dremel tampa ypač universaliu įrankiu, kuris gali gręžti, šlifuoti, galąsti, pjauti, valyti, poliruoti, frezuoti, drožinėti, graviruoti. Įrankiai gali būti elektriniai ir akumuliatoriniai. Šiems įrankiams yra pritaikomi šimtai Dremel asortimente esančių priedų.

Dremel asortimente yra ir ne rotaciniai įrankiai: klijavimo pistoletai, juostiniai pjūklai, drožinėjimo pjūklai, lituokliai. Visi jie skirti preciziškai tiksliems darbams.

DREMEL gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija, o juos naudojant profesionaliai suteikiama 12 mėnesių garantija. DREMEL gaminius remontuoja BOSCH servisas, todėl remontui jie priimami bet kurioje BOSCH įrankių parduotuvėje.