Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Plokščias įrankis STRYI Profi; 10 mm; mikroraižymui ant medžio, graviravimui ir linoraižiniams

Prekės kodas250024

28,00 € Su PVM
Vnt.:
  • 2 vnt. sandėlyje. Kaune paruošiame per 1 darbo valandą.

 Patogus ir greitas užsakymas internetu bet kuriuo metu.
 Specialistų konsultacijos ir užsakymai telefonu +370 5 208 0800 (darbo dienomis 8-17 val.)
 NEMOKAMAS pristatymas užsakymams nuo 99 EUR.
 60 dienų grąžinimo garantija (nepanaudotoms prekėms su nesugadinta pakuote).
 Pirkimas išsimokėtinai nuo 50 EUR.
 Lizingas be pabrangimo prekėms nuo 100 EUR iki 6 mėn. laikotarpiui.
 Įrankiai.lt – Išsirink patogiai, gauk greitai!

 

Gamintojas Stryi
Bendras svoris su pakuote 0.06 kg
Darbinis ilgis 80 mm
Profilio tipas PROFI
Pjūvio storis 10 mm
Bendras ilgis 130 mm
Storis 2 mm
Ašmenų kietumas 58-62 HRC
Rankenos medžiaga Ąžuolas
Koto ilgis 50 mm
Ašmenys-grūdintas anglinis plienas Taip
Pristatome išskirtinis įrankį, kruopščiai sukurtą mikromedžio drožybai, graviravimui ir linoraižiniams. Sukurta ir pagaminta įmonės Stryi, garsėjančios tiksliaisiais įrankiais, šis plokščias drožtuvas sklandžiai sujungia funkcionalumą ir ilgaamžiškumą. Plokščiasis įrankis turi PROFI profilį, užtikrinantį tikslius ir kontroliuojamus pjūvius, todėl tai ideali priemonė sudėtingiems mikromedžio raižiniams, detaliam graviravimui ir linoraižiniams projektams. Nesvarbu, ar esate patyręs medžio drožėjas, graviruotojas ar linoraižinio meistras, šis plokščias įrankis yra sukurtas taip, kad atitiktų įvairių pritaikymų poreikius ir yra įrankis, prisitaikantis prie jūsų kūrybinių poreikių. Investuokite į plokščiąjį įrankį STRYI Profi ir patobulinkite savo drožybos ir graviravimo projektus tikslumu, ilgaamžiškumu ir neprilygstamu meistriškumu.

STRYI įrankius rankomis gamina kvalifikuoti meistrai Ukrainoje. Kiekvienas įrankis yra kruopščiai sukurtas siekiant užtikrinti tikslumą ir kokybę. Vieta: Stryi miestas, Ukraina, todėl tai yra prekės ženklo STRYI pavadinimas.

STRYI įrankiai yra pagaminti iš aukštos kokybės plieno, kuris yra specialiai apdorotas, kad būtų užtikrintas patvarumas ir ilgaamžiškumas. Dėl to ašmenys tampa aštrūs ir atsparūs nusidėvėjimui.

Taip pat STRYITOOLS garsėja dideliais išlenktais grioveliais, skirtais raižyti gilius daiktus, tokius kaip kuksai, šaukštai, dubenys, lėkštės ir pan. Australų drožėjai juos vadina gulbės kaklo įdubimu, nes jis išlenktas kaip gulbės kaklas. Šis dizainas su aukštos kokybės kampu leidžia greitais žingsniais išraižyti gilius elementus.

Prekės ženklas STRYI yra populiarus dėl savo unikalios didelių apkrovų kaltų linijos, skirtos didelėms skulptūroms rankomis gaminti. Šią liniją vaizduoja skirtingi įpjovų ir V formos įrankių nubraukimai ir pločiai. Jie sukurti naudoti su plaktuku. Galite pasirinkti įrankius savo pomėgiui arba sukomplektuotus rinkinius įvairiems drožybos ir medžio apdirbimo tikslams. Rinkiniai dedami į gražias dovanų dėžutes arba suvyniojamus dėklus.