Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Peilis STRYI Profi; šaukšto, dubenio drožinėjimui, dešiniarankiams

Prekės kodas250045

28,00 € Su PVM
Vnt.:
  • 3 vnt. sandėlyje. Kaune paruošiame per 1 darbo valandą.

 Patogus ir greitas užsakymas internetu bet kuriuo metu.
 Specialistų konsultacijos ir užsakymai telefonu +370 5 208 0800 (darbo dienomis 8-17 val.)
 NEMOKAMAS pristatymas užsakymams nuo 99 EUR.
 60 dienų grąžinimo garantija (nepanaudotoms prekėms su nesugadinta pakuote).
 Pirkimas išsimokėtinai nuo 50 EUR.
 Lizingas be pabrangimo prekėms nuo 100 EUR iki 6 mėn. laikotarpiui.
 Įrankiai.lt – Išsirink patogiai, gauk greitai!

 

Gamintojas Stryi
Bendras svoris su pakuote 0.1 kg
Ašmenų kietumas 58-62HRC
Rankenos medžiaga Ąžuolas
Storis 3 mm
Bendras ilgis 215 mm
Darbinis ilgis 80 mm
Ašmenys-grūdintas anglinis plienas Taip
Pristatome peilį STRYI Profi – specializuotą įrankį, skirtą tiksliam šaukštų ir dubenėlių drožimui, kurį jums atnešė Stryi – patikimas kokybiško meistriškumo vardas. Šis drožybos peilis yra kruopščiai pagamintas, kad atitiktų patyrusių amatininkų ir medžio apdirbimo entuziastų poreikius. Šis drožybos peilis yra ne tik įrankis; tai tikslus instrumentas. Grūdinto anglinio plieno ašmenys užtikrina ilgaamžiškumą ir aštrumą, išlaikant optimalų 58-62HRC kietumo lygį. 3 mm storio ašmenys puikiai suderina stiprumą ir subtilumą, todėl puikiai tinka sudėtingoms drožybos užduotims. „Stryi Carpenter's Hammer“, sukurtas taip pat įsipareigojant kokybei, yra patikimas kompanionas atliekant įvairias medienos apdirbimo užduotis. 600 gramų plaktuko galvutė užtikrina puikų svorio ir tikslumo balansą, o 75 mm skersmuo užtikrina efektyvų ir kontroliuojamą smūgiavimą. Pasirinkite peilį STRYI Profi, kad patirtumėte neprilygstamą drožybos patirtį, ir suporuokite jį su Stryi dailidės plaktuku, kad gautumėte visapusišką medžio apdirbimo įrankių rinkinį. Stryi – kur tikslumas ir meistriškumas.

STRYI įrankius rankomis gamina kvalifikuoti meistrai Ukrainoje. Kiekvienas įrankis yra kruopščiai sukurtas siekiant užtikrinti tikslumą ir kokybę. Vieta: Stryi miestas, Ukraina, todėl tai yra prekės ženklo STRYI pavadinimas.

STRYI įrankiai yra pagaminti iš aukštos kokybės plieno, kuris yra specialiai apdorotas, kad būtų užtikrintas patvarumas ir ilgaamžiškumas. Dėl to ašmenys tampa aštrūs ir atsparūs nusidėvėjimui.

Taip pat STRYITOOLS garsėja dideliais išlenktais grioveliais, skirtais raižyti gilius daiktus, tokius kaip kuksai, šaukštai, dubenys, lėkštės ir pan. Australų drožėjai juos vadina gulbės kaklo įdubimu, nes jis išlenktas kaip gulbės kaklas. Šis dizainas su aukštos kokybės kampu leidžia greitais žingsniais išraižyti gilius elementus.

Prekės ženklas STRYI yra populiarus dėl savo unikalios didelių apkrovų kaltų linijos, skirtos didelėms skulptūroms rankomis gaminti. Šią liniją vaizduoja skirtingi įpjovų ir V formos įrankių nubraukimai ir pločiai. Jie sukurti naudoti su plaktuku. Galite pasirinkti įrankius savo pomėgiui arba sukomplektuotus rinkinius įvairiems drožybos ir medžio apdirbimo tikslams. Rinkiniai dedami į gražias dovanų dėžutes arba suvyniojamus dėklus.