Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Akumuliatorinis diskinis pjūklas Bosch GKS 18 V-LI Solo (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo)

Prekės kodas72976

205,00 € Su PVM
Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
62,10 €69,00 €
Vnt
Akumuliatorius Bosch GBA 18 V; 5,0 Ah; Li-lon
Akumuliatorius Bosch GBA 18 V; 5,0 Ah; Li-lon
Vnt.:

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-erių metų gamintojo garantija. Užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 4.1 kg
Bendras svoris su pakuote 6,740 kg
Pakuotės matmenys 440x370x250 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Akumuliatorinis
Akumuliatoriaus tipas Li-Ion (Ličio jonų akumuliatorius)
Akumuliatoriaus įtampa 18 V
Be akumuliatoriaus ir kroviklio Taip
Maks. disko skersmuo 165 mm
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 3900 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 3900 /min
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Ne
Skylės skersmuo 20,0 mm
Pjovimo gylis 45/90° kampu 40/51 mm
Apsauga nuo perkrovos Taip
ECP (elektroninė elementų apsauga) Taip
Galimybė naudoti su kreipiančiąja liniuote Ne
Įtampa / dažnis 18 V / DC
Pjūvio gylio reguliavimas 51 mm
Komplekte yra Pjovimo diskas
Ar yra komplekte lagaminas Taip, L-Boxx
Svarbi pastaba Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų
Akumuliatorinis diskinis pjūklas Bosch GKS 18 V-Li su Li-Ion. Lengvas, patogus ir našus įrankis - įkrovus Li-Ion akumuliatorių galima perpjauti net 50°drožlių plokščių (900x19 mm). Variklio ir akumuliatoriaus apsauga nuo perkrovų. Bepakopis pjūvio gylio reguliavimas. Suklio fiksacija greitam, paprastam pjūklo diskų pakeitimui. Lietas aliumininis viršutinis gaubtas suteikia tvirtumo ir padidina darbo saugumą. Tinka naudoti su kreipiamąja liniuote.

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-erių metų gamintojo garantija. Užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.