Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Galandinimo mašina Metabo DS 175

Prekės kodas65592

163,00 € Su PVM
Vnt.:

Metabo suteikia 36 mėnesių garantiją savo įrankiams, akumuliatoriams ir įkrovikliams, jeigu juos užregistruojate www.metabo-service.com tinklalapyje per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Metabo
Svoris 14.5 kg
Bendras svoris su pakuote 15,951 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 500 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 2980 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 2980 /min
Šlifavimo-galandimo mašina su dviem diskais Metabo DS 175. Patikimas prietaisas galandimui, šlifavimui ir atplaišų šalinimui. Tylus, mažai vibruojantis ir priežiūros nereikalaujantis indukcinis variklis. Variklis vienfazei kintamajai srovei. Apsauginiai dangteliai šonuose su ištraukimo antgaliais. Apsauginio dangtelio fiksavimas greitam ir nesudėtingam diskų pakeitimui. Nuo dulkių apsaugotas avarinio sustabdymo jungiklis. Išjungimo jungiklis. Be įrankių reguliuojamas. apdirbamos medžiagos laikiklis. Apsauga nuo kibirkščiavimo (akių apsaugojimui). Vibraciją sumažinanti guminė pėda. Šlifavimo ratai (Ø x storis x skersmuo): 175 x 25 x 32 mm. Ištraukimo antgalis, vidinis Ø: 35 mm.
Komplekte: normalaus grūdėtumo diskas P 36, normalaus grūdėtumo diskas N 60, nuo kibirkščių saugantys akiniai, atrama apdirbamai medžiagai, šešiakampis veržliasukis.

36 mėnesių garantija galioja užregistravus įrankį http://www.metabo-service.com

    Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.