Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Šakų genėjimo grandininis pjūklas Black&Decker GPC1820L20; 18 V; 1x2,0 Ah akum.

195,00 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Prekės kodas 211337
Gamintojas Black & Decker
Bendras svoris su pakuote 0,7 kg
Baterijų kiekis, jų talpa 1x2,0 Ah
Ergonomiška rankena +
Grandinės storis -
Komplekte - grandinė +
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Variklio tipas Akumuliatorinis
Komplekte - pakrovėjas Taip
Svarbi pastaba Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų, Rekomenduojame įsigyti arba turėti atsarginę grandinę

Elektriniai įrankiai skirti ne profesionaliam naudojimui. Black&Decker korporacija buvo įkurta 1910 metais. Ją įkūrė amerikiečiai S. Duncan Black bei Alonzo G. Decker. 1917 m. ši kompanija išrado ir užpatentavo mums šiuo metu puikiai žinomą elektrinį gręžtuvą. Jau beveik šimtą metų Black&Decker yra vienas žinomiausių elektrinių įrankių gamintojų. Per tą laiką ši korporacija įsigijo daug žinomų šios srities įmonių. Nuo 1992 m. Black&Decker pakeitė prekinių ženklų politiką, ko pasekoje visi profesionalūs įrankiai turi DeWalt ženklą, o buitiniam naudojimui skirti įrankiai - Black&Decker.

2010 metais Black&Decker kompanija susijungė su Stanley Works kompanija ir tapo Stanley Black&Decker. Prekiniai ženklai Stanley ir Black&Decker toliau yra atskiri.


Black&Decker įrankiams suteikiama 2 metų garantija (su sąlyga, kad su juo nedirbama didelio intensyvumo darbų). Aptarnavimo centrai yra Vilniuje bei Kaune.