Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Lagaminas Tanos SYSTAINER Storage-Box

Prekės kodas233899


TANOS gaminiai ir priedai pilnai suderinti su FESTOOL gaminiais. TANOS - tai FESTOOL priklausanti įmonė.

Gamintojas Tanos
Svoris 2.5 kg
Bendras svoris su pakuote 2,55 kg
Ilgis 296 mm
Aukštis 160 mm
Plotis 396 mm
Pakuotės matmenys 160x396x296 mm
Lagamino dydis / Aukštis SYS III / 210 mm
Lagamino tipas SYSTAINER Classic
Gali būti jungiamas su šių tipų lagaminais SYSTAINER T-Loc / Classic 1, SYSTAINER T-Loc / Classic 2, SYSTAINER T-Loc / Classic 3, SYSTAINER T-Loc / Classic 4, SYSTAINER T-Loc / Classic 5, MIDI SYSTAINER T-Loc 2, MIDI SYSTAINER T-Loc 3, MAXI SYSTAINER Classic 2, MAXI SYSTAINER Classic 3
Tinka įrankiui Tanos SYSTAINER MAXI 2, Tanos SYSTAINER MAXI 3, Tanos SYSTAINER T-Loc 1, Tanos SYSTAINER T-Loc 2, Tanos SYSTAINER T-Loc 3, Tanos SYSTAINER T-Loc 4, Tanos SYSTAINER T-Loc 5, Tanos SYSTAINER T-Loc MIDI 2, Tanos SYSTAINER T-Loc MIDI 3

Įmonė „TANOS GmbH“ buvo įkurta vietovėje Illertissen (Vokietija) 1993 metais. Tai yra korporacijos „TTS Tooltechnik Systems AG & Co. KG“ padalinys. Šiai korporacijai priklauso ir plačiai žinomo „Festool“ prekės ženklo įrankių gamybos padalinys.

Pagrindinį dėmesį įmonė „TANOS“ yra sutelkusi į „Systainer®“ produktų, skirtų įrankių bei medžiagų sandėliavimui, pakavimui, transportavimui ir tvarkymui, pardavime ir tolimesniame jų tobulinime.

„Systainer®“ lagaminų sistema yra patentuota. Ši sistema yra unikali, nes atskirus lagaminus ar komponentus galima sujungti tarpusavyje vienas su kitu. Tai labai padeda tvarkingai sudėti įvairius įrankius ir medžiagas, todėl šią sistemą pamėgo meistrai bei pramonės klientai. Tai ne vien tik lagaminas – tai išbaigta sistema, siūlanti klientams įvairius lagaminus, įdėklus ir jų priedus. „TANOS“ asortimente galima rasti viską, ko tik gali jums prireikti norint tvarkingai sudėti savo įrankius ir užtikrinti, kad viskas būtų savo vietose.

Nepaisant fakto, kad įmonės istorija prasidėjo tik 1993 metais, „TANOS“ jau pardavė 25 milijonus lagaminų. Tai puikiausias įrodymas, kad įmonė yra teisingame kelyje ir augs toliau!

“TANOS” savo produkciją tiekia daugeliui klientų visame pasaulyje. Tarp šių klientų yra ir tokie visame pasaulyje puikiai žinomi įrankių gamintojai:

Keletas svarbiausių Systainer® savybių labai trumpai:

  • Galima užsakyti atskirai tam tikrus lagamino komponentus (pvz.: rankeną, užraktą ir pan.), todėl sulūžus vienam komponentui jums nebūtina pirkti naujo lagamino.
  • Viena ranka galima lengvai atidaryti bet kurį iš viens ant kito sudėtų lagaminų. Tam nereikia nuimti visų viršuje esančių lagaminų.

  • Tarpusavyje galima sujungti lagaminus, turinčius seno (Classic) ir naujo (T-Loc) tipo užraktus.

  • Gamintojo asortimente yra keletas tarpusavyje suderinamų lagaminų linijų: MINI Systainer, Systainer, MIDI Systainer ir MAXI Systainer. MINI Systainer lagaminai idealiai telpa į Systainer lagaminus. MIDI Systainer galima jungti tarpusavyje su Systainer lagaminais. Ant MAXI Systainer taip pat galima uždėti ir užfiksuoti Systainer lagaminus.