Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Lagaminas Tanos SYSTAINER T-Loc MIDI 2

63,00 € Su PVM

TANOS gaminiai ir priedai pilnai suderinti su FESTOOL gaminiais. TANOS - tai FESTOOL priklausanti įmonė.

Vnt.:
  • 2 vnt. Vilniaus parduotuvėje (dirba nuo 8:00 iki 18:00). Jei prekę užsakysite iki 16:00, ją pristatysime kitą darbo dieną bet kur Lietuvoje, o VILNIUJE - galime pristatyti tą pačią dieną PER 1-2 VALANDAS!

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Prekės kodas 233891
Gamintojas Tanos
Svoris 1.9 kg
Bendras svoris su pakuote 1,9 kg
Ilgis 296 mm
Aukštis 157,5 mm
Plotis 496 mm
Pakuotės matmenys 157,5x496x296 mm
Vidiniai matmenys 127,5x483x267 mm
Lagamino dydis / Aukštis SYS II / 158 mm
Lagamino tipas MIDI SYSTAINER T-Loc
Gali būti jungiamas su šių tipų lagaminais SYSTAINER T-Loc 1, SYSTAINER T-Loc 2, SYSTAINER T-Loc 3, SYSTAINER T-Loc 4, SYSTAINER T-Loc 5, MIDI SYSTAINER T-Loc 2, MIDI SYSTAINER T-Loc 3
Tinka įrankiui Tanos SYSTAINER T-Loc 1, Tanos SYSTAINER T-Loc 2, Tanos SYSTAINER T-Loc 3, Tanos SYSTAINER T-Loc 4, Tanos SYSTAINER T-Loc 5, Tanos SYSTAINER T-Loc MIDI 2, Tanos SYSTAINER T-Loc MIDI 3

Įmonė „TANOS GmbH“ buvo įkurta vietovėje Illertissen (Vokietija) 1993 metais. Tai yra korporacijos „TTS Tooltechnik Systems AG & Co. KG“ padalinys. Šiai korporacijai priklauso ir plačiai žinomo „Festool“ prekės ženklo įrankių gamybos padalinys.

Pagrindinį dėmesį įmonė „TANOS“ yra sutelkusi į „Systainer®“ produktų, skirtų įrankių bei medžiagų sandėliavimui, pakavimui, transportavimui ir tvarkymui, pardavime ir tolimesniame jų tobulinime.

„Systainer®“ lagaminų sistema yra patentuota. Ši sistema yra unikali, nes atskirus lagaminus ar komponentus galima sujungti tarpusavyje vienas su kitu. Tai labai padeda tvarkingai sudėti įvairius įrankius ir medžiagas, todėl šią sistemą pamėgo meistrai bei pramonės klientai. Tai ne vien tik lagaminas – tai išbaigta sistema, siūlanti klientams įvairius lagaminus, įdėklus ir jų priedus. „TANOS“ asortimente galima rasti viską, ko tik gali jums prireikti norint tvarkingai sudėti savo įrankius ir užtikrinti, kad viskas būtų savo vietose.

Nepaisant fakto, kad įmonės istorija prasidėjo tik 1993 metais, „TANOS“ jau pardavė 25 milijonus lagaminų. Tai puikiausias įrodymas, kad įmonė yra teisingame kelyje ir augs toliau!

“TANOS” savo produkciją tiekia daugeliui klientų visame pasaulyje. Tarp šių klientų yra ir tokie visame pasaulyje puikiai žinomi įrankių gamintojai:

Keletas svarbiausių Systainer® savybių labai trumpai:

  • Galima užsakyti atskirai tam tikrus lagamino komponentus (pvz.: rankeną, užraktą ir pan.), todėl sulūžus vienam komponentui jums nebūtina pirkti naujo lagamino.
  • Viena ranka galima lengvai atidaryti bet kurį iš viens ant kito sudėtų lagaminų. Tam nereikia nuimti visų viršuje esančių lagaminų.

  • Tarpusavyje galima sujungti lagaminus, turinčius seno (Classic) ir naujo (T-Loc) tipo užraktus.

  • Gamintojo asortimente yra keletas tarpusavyje suderinamų lagaminų linijų: MINI Systainer, Systainer, MIDI Systainer ir MAXI Systainer. MINI Systainer lagaminai idealiai telpa į Systainer lagaminus. MIDI Systainer galima jungti tarpusavyje su Systainer lagaminais. Ant MAXI Systainer taip pat galima uždėti ir užfiksuoti Systainer lagaminus.