Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Išilginio pjovimo staklės Bosch GTS 10 XC + darbastalis Bosch GTA 6000

Prekės kodas85035


Pratęskite Bosch įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Gamintojas Bosch
Svoris 50 kg
Bendras svoris su pakuote 55 kg
Pakuotės matmenys 1050x830x650 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 2100 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 3200 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 3200 /min
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Ne
Maks. disko skersmuo 254 mm
Maks. pjovimo aukštis 45 laipsnių kampu 56 mm
Maks. pjovimo aukštis 90 laipsnių kampu 76 mm
Darbastalio maks. ilgis 750 mm
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Išilginio pjovimo staklės Bosch GTS 10 XC Professional. Visiškai ištraukus pjovimo stalą, su lygiagrečiąja atrama galima pjauti net 635mm pločio ruošinį. Kartu tiekiama kampinė atrama leidžia lengvai ir tiksliai atlikti sudėtingiausius pjūvius. GTS 10 komplekte yra praktiškas dėklas pjūklo diskams ir montavimo įrankiams laikyti. Didelis 641x737mm darbinis stalas, ant kurio galima pjauti didelius ruošinius. Dėl suklio blokavimo funkcijos galima lengvai pakeisti pjūklo diską. Specialiame dėkle galima saugiai laikyti pjūklelius ir montavimo įrankius. Lygiagrečioji atrama su patentuota "square lock" technologija garantuoja absoliučiai tikslius pjūvius. Regul. įstrižo pjūvio vertikalioje plokštumoje kampas - 47°/1°. Stalo matmenys - 584x759 mm. Didžiausias pjovimo plotis dešinėje - 635mm. Didžiausias pjovimo plotis kairėje - 250mm. Matmenys - 73x78x34cm.
Komplekte: 40 dantų HM pjūklo diskas, stūmiklis, dėklas pjūklo diskui laikyti, lygiagreti atrama, kampinė atrama, dulkių nusiurbimo adapteris.

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.