Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Juostinis šlifuoklis Festool BS 75 E

Prekės kodas60111


Gamintojas Festool
Svoris 4 kg
Bendras svoris su pakuote 5,3 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Naudojamoji galia 1010 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 380 min-1
Šlifavimo paviršiaus matmenys 135x75 mm
Šlifavimo juostos matmenys 75x533 mm
Juostos sukimosi greitis 200 - 380 m/min
Galima prijungti dulkių siurblį Taip
Siurbimo antgalio skersmuo 27/36 mm
Komplekte yra Dulkių nusiurbimo adapteris, Maišelis dulkėms rinkti, Šlifavimo juosta
Komplekte - šlifavimo juosta P100
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Svarbi pastaba Rekomenduojame papildomai įsigyti šlifavimui reikalingų medžiagų
Juostinis šlifuoklis Festool BS 75 E. Privalumai ir nauda: Išilgai įrankio sumontuotas variklis lemia, kad įrankio svorio centras yra subalansuotas, todėl dirbdami nepavargsite ; Atliekant grubų ir glotnų šlifavimą tolygiai galima reguliuoti juostos greitį, todėl dirbant su įvairiausiomis medžiagomis bus pasiekti puikūs rezultatai; Galingas variklis užtikrina darbo ekonomiškumą.
Pagrindinės pritaikymo sritys: Paviršiaus plokštumų šlifavimas; Aukštos kokybės, drožtiniu lukštu padengtų plotų pradinis šlifavimas; Obliuojant padarytų lizdų šlifavimas; Lentų šlifavimas stacionariu įrenginiu. Tiekimo komplektacija :
• šlifavimo juosta P100
• nusiurbimo spec. jungtis
• maišelis dulkėms rinkti

Visus parduodamus Festool įrankius registruojame "SERVICE all-inclusive" garantijai, su kuria galios išskirtinės įrankio aptarnavimo sąlygos:

  • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už 100 €.
  • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio priėmimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
  • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 10 metus po prietaiso gamybos nutraukimo, jas galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų.
  • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 15 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.

Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje Festool įrankius priimsime ir mes – mažmeninėje parduotuvėje „Įrankiai.lt“ Laisvės pr. 125, Vilnius. Taip pat šioje parduotuvėje rasite ir pilną Festool įrankių stendą.