Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Naudotas

Viniakalė DeWalt DCN692P2 (naudota)

Prekės kodas206421


Įrankis kelis kartus buvo remontuotas, veikia be priekaištų. Kaip ir visiems mūsų parduotiems naudotiems įrankiams galioja standartinė naujo įrankio garantija

Gamintojas DeWalt
Bendras svoris su pakuote 8 kg
Įrankio matmenys 3245x125x338 mm
Baterijų kiekis, jų talpa 2x5,0 Ah
Vinių pasvirimo kampas apkaboje 34°
Komplekte - pakrovėjas Taip
Svarbi pastaba Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų
2 greičių DeWALT 18 V XR 5.0 Ah Li-Ion viniakalė •18 V XR Li-Ion viniakalė su bešepetėliu varikliu ir naujomis XR 5.0 Ah baterijomis •Bešepetėlė technologija suteikia galimybę kalti 90 mm vinis į minkštą medieną ir 63 mm į kietą medieną •Nuoseklus darbo rėžimas greitam ir produktyviam darbui atlikti •Didelės talpos 5 Ah baterijos pasižymi ilgu veikimo laiku ir tinka kitiems DeWALT 18 V XR įrankiams •Pirmaujantis apsaugant vartotojo nuo vibracijos ir garsų •Diržas/kablys užtikrina mobilumą darbo vietoje •Lengvai reguliuojamas gylis •Didesnis matomumas, patvarumas ir apsauga •Belaidis dizainas suteikia galimybę dirbti patogiai ir saugiai •Įrankis apsaugotas nuo kalimo nesant apkaboje vinių

Amerikietiški profesionalūs ir industriniai įrankiai. DeWALT istorija prasidėjo nuo 1923 m., kai Raymond‘as DeWalt‘as išrado radialines pjovimo stakles. Nuo to ir prasidėjo DeWalt istorija. Ilgą laiką DeWalt buvo žinomas tik kaip radialinių pjovimo staklių bei medžio apdirbimo mašinų gamintojas. Nuo 1960 m. DeWALT prekinis ženklas priklauso Black&Decker - vienam didžiausių pasaulyje elektrinių įrankių gamintojų.

Nuo 1992 m. ši kompanija sutvarkė savo prekės ženklų politiką taip, kad visi profesionalūs bei industriniai įrankiai yra su DeWalt ženklu, o buitiniam vartotojui skirti įrankiai – su Black&Decker.

1994 m. Black&Decker įsigijo Vokietijos medienos apdirbimo įrankių gamintoją ELU. Tad visos geriausios ELU technologijos perkeltos į DeWALT įrankius, o ELU prekinio ženklo neliko. Nuo to laiko DeWalt tapo dar populiaresnis tarp įmonių, dirbančių didelės apimties ir intensyvumo darbus.

Šiuo metu DeWalt gamina ir parduoda daugiau nei 200 skirtingų elektrinių įrankių bei apie 800 priedų. Prireikus grąžto betonui, kalto, gręžimo karūnos, rinkinių, sukimo antgalių ar kitų elektrinių įrankių priedų, atvykite į mažmeninę ĮRANKIAI.LT parduotuvę, naršykite mūsų el.parduotuvėje, o jei neradote reikiamo priedo, skambinkite mums.

DeWalt įrankiams suteikiama 2 metų garantija. Įrankį užregistravus internetu jam suteikiama papildoma 1 metų garantija (iš viso tokiu atveju įrankiui taikoma 3 metų garantija). Autorizuoti servisai yra Vilniuje bei Kaune.

Daugiau informacijos apie garantiją rasite nuspaudę šią nuorodą.