Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Benzininis kultivatorius Stiga Silex SRC 795 RB + Alyva

849,00 € Su PVM

Prekių komplekto kaina: 849,00 € Su PVM

1 vnt.: Alyva Ratioparts 4T; 0,6l vejapjovių/vejos traktorių varikliams   +0,00 €

Prekių komplekto kaina: 849,00 € Su PVM

Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 Eur vertės pristatysime NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Prekės kodas 73163
Gamintojas Stiga
Svoris 59 kg
Rekomenduojame įsigyti papildomos alyvos pakeitimui +
Variklio gamintojas Briggs&Stratton
Pavarų skaičius 1+1 pavaros
Kultivavimo plotis 95 cm
Reguliarus alyvos keitimas kas: 50 h
Pirmasis alyvos keitimas po: 5 h
Variklio tipas Benzininis, Keturtaktis
Profesionalus 8-ių frezų benzininis kultivatorius Stiga Silex SRC 795 RB skirtas vidutinio dydžio arba didelių plotų apdirbimui, įskaitant ir niekada nekultivuotas dirvas. Patogios į aukštį ir į šonus reguliuojamos rankenos. Naujos kartos priekinį transportavimo ratuką ypač lengva fiksuoti į darbinę padėtį.

Į kainą įskaičiuotas tepalas, įrankio patikrinimas ir paruošimas darbui. Įrankiui suteikiame 12 mėn. garantiją, po metų atlikus apžiūrą UAB "Įrankiai.lt" parduotuvėje, Vilniuje, garantija tęsiama dar 12 mėn.

Švediška sodo technika tiek išrankiam sodininkui, tiek profesionaliam vejų ir sodo prižiūrėtojui. Kompanijos asortimentą sudaro vejapjovės, krūmapjovės, aeratoriai, šienapjovės, kultivatoriai, sniego valytuvai, grandininiai pjūklai, gyvatvorių žirklės, lapų siurbliai, laisvalaikio prekės ir ypatingai gausus vejos traktoriukų asortimentas. Asortimente galima rasti mažų, manevringų traktoriukų vejai bei universalių STIGA PARK mašinų, galinčių padėti tvarkyti aplinką visus metus.

Nuo pat kompanijos įkūrimo 1934 metais, Stiga laikosi pagrindinių principų – gaminti ergonomišką, saugią ir aplinką tausojančią sodo techniką. Dėl aukštų standartų laikymosi Stiga užima didelę rinkos dalį visoje Europoje. Stiga technika yra gaminama Švedijoje, Italijoje, Slovakijoje ir Kinijoje.

Stiga sodo technikai suteikiama 1+1 m. garantija – praėjus metams, UAB „Įrankiai.lt“ ar kitame Stiga garantiniame servise atliekame jūsų technikos apžiūrą ir tęsiame garantiją dar vieneriems metams. Autorizuoti servisai yra visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose.