Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Rankinis purkštuvas Solo 456

Prekės kodas20127

56,00 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Solo
Svoris 2.5 kg
Bendras svoris su pakuote 2,88 kg
Talpa 5 l
Maks. slėgis 3 bar

Rankinis purkštuvas Solo 456. Profesionalus 5 litrų talpos modelis. 480cm³ siurblys sukuria 3 barų slėgį vos keliais siurblio taktais. Didelė anga teikia galimybę lengvai jį išvalyti. Nelūžtantys 50cm ilgio purškimo vamzdžiai, tvirtos rankenos su galimybe papildomai sumontuoti manometrą ir purškimo antgalių rinkinys, tiekiamas kaip standartinio komplekto dalis, visiškai pateisina pasaulinę šių pukštuvų sėkmę. Siurblio tipas - stūmoklinis. Talpa litrais - 5l. Maksimalus purškimo slėgis - 3bar. Purškimo vamzdžio ilgis - 50cm. Tuščio įrenginio svoris - 2,5kg. Pagaminta Vokietijoje! Į kainą įskaičiuotas įrankio paruošimas darbui.

Profesionalų įvertinta vokiška sodo technika nuo 1948 metų.  Lietuvoje Solo gyvuoja jau 18 metų ir garsėja plačiu grandininių pjūklų bei rankinių ir motorinių purkštuvų asortimentu. Kompanija taip pat užsiima žoliapjovių, krūmapjovių,  vejapjovių, šienapjovių, kultivatorių ir kitos sodo technikos gamyba bei prekyba. Paprasti ir patikimi naudoti, šie gaminiai garantuos gražią aplinką, o purkštuvai - puikų derlių jūsų soduose ir daržuose.

Solo - reiškia vienas, t. y. galintis dirbti su įrenginiu be kitų pagalbos. Taip atsirado ir paties prekinio ženklo SOLO pavadinimas. Šiandieną - tai vienas garsiausių sodo ir miško technikos gamintojų pasaulyje.


Solo sodo technikai suteikiama 1+ 1 m. garantija – praėjus metams, UAB „Įrankiai.lt“ ar kitame Solo garantiniame servise atliekame jūsų technikos apžiūrą ir tęsiame garantiją dar vieneriems metams. Autorizuoti servisai yra visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose.