Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Freza Festool OF 1400 EBQ-Plus; 1400 W

Prekės kodas62377

807,00 € Su PVM
Vnt.:

Įrankiai.lt užregistruos jums parduotą įrankį Festool sistemoje ir papildomai jums suteiks šias vertes:

- Jei jūsų Festool įrankis pavogtas, o vagystė užregistruota policijoje, už 100 EUR parduosime jums tokį patį naują įrankį.
- Jei įrankis netiko, pilnos komplektacijos Festool įrankį galite grąžinti per 15 dienų, net jei su juo yra šiek tiek dirbta.
- Įrankiui suteikiama 36 mėnesių garantija.
- Garantinį servisą jums atliks bet kuris autorizuotas Festool servisas Europoje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Festool
Svoris 4.5 kg
Bendras svoris su pakuote 9 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 10000-22500 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 22500 /min
Naudojamoji galia 1400 W
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Tvirtinamų įrankių koto Ø 12,7 mm
Siurbimo antgalio skersmuo 27/36 mm
Komplekte yra Aptarnavimo įrankis, Drožlių gaudyklė, Kopijavimo žiedas, Šoninė atrama su tikslaus nustatymo įrenginiu ir nusiurbimo gaubtu
Ar yra komplekte lagaminas Taip, Systainer
Frezeris Festool OF 1400 EBQ-Plus. Patogus frezos keitimas naudojantis raktu su terkšle ir svertu - lengviau nebūna. Kopijavimo žiedai keičiami nenaudojant įrankių. Pagrindinė plokštė yra stabili, nes iš abiejų pusių yra pritvirtinta kreipiančiaisiais cilindrais. Drožlių gaudyklė su nusiurbimo gaubtu nusiurbia iki 99 % dulkių ir drožlių frezuojant briaunas. Greitasis stabdys ir MMC Electronic. Gylio reguliavimas 1/10 mm tikslumu. Kraštai apvalinami, valcuojami, jiems suteikiamas profilis. Naudojantis universaliu frezos šablonu frezuojami apskritimai ir išpjovos. Naudojantis kreipiančiųjų liniuočių sistema daromos išdrožos galinėse sienelėse ir įleidžiamos sutvirtinančios lentelės. Griovelis arba kraštas frezuojamas naudojant frezos priedus. Mineralinių medžiagų frezavimas (didžiausias frezos skersmuo 45 mm). Spyruoklinio griebtuvo skersmuo 6-12,7 mm. Greitas frezavimo gylio keitimas 70 mm. Tikslus frezavimo gylio nustatymas 8 mm. Komplektacija: spyruoklinis griebtuvas Ø 8 mm, spyruoklinis griebtuvas Ø 12 mm, šoninė atrama su tikslaus nustatymo įrenginiu ir nusiurbimo gaubtu, kopijavimo žiedas Ø 30 mm, viršutinis nusiurbimo gaubtas, drožlių gaudyklė, aptarnavimo įrankis.

 

Visus parduodamus Festool įrankius registruojame "SERVICE all-inclusive" garantijai, su kuria galios išskirtinės įrankio aptarnavimo sąlygos:

 

  • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už 100 €.
  • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio priėmimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
  • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 7 metus po prietaiso gamybos nutraukimo, jas galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų.
  • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.

 

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.
Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje Festool įrankius priimsime ir mes – mažmeninėje parduotuvėje „Įrankiai.lt“ Laisvės pr. 125, Vilnius.Taip pat šioje parduotuvėje rasite ir pilną Festool įrankių stendą.