Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Orapūtė Bosch GHG 23-66 + priedai

Prekės kodas158000

197,21 € Su PVM

Pratęskite Bosch įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
3,78 €4,20 €
Vnt
Apsauginiai akiniai Honeywell  A700 Anti-Fog; skaidrūs
Apsauginiai akiniai Honeywell A700 Anti-Fog; skaidrūs
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-20 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į Omniva paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas prekes su nesugadinta pakuote galite grąžinti per 60 dienų.
 Pirkimas išsimokėtinai.

 

Gamintojas Bosch
Svoris 0.97 kg
Bendras svoris su pakuote 1.92 kg
Įrankio matmenys 86x245x201 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 2300 W
Oro srautas 30 m³/h
Temperatūra 50 - 650 °C
Apsauga nuo perkrovos Taip
Komplekte - antgaliai x5
Komplekte - stiklą apsaugantis antgalis Taip
Komplekte - plokščias antgalis Taip
Komplekte - redukuojantis antgalis Taip
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Jei reikia atlikti sudėtingus darbus, naudokite techninį feną su reguliuojama temperatūra ir oro srautu

  • Visapusiška įrankio kontrolė: 10 oro srauto greičių, skaitmeninių būdu reguliuojami temperatūros nustatymai ir keturios pritaikomos programos
  • Dėl galingo 2300 W variklio šis techninis fenas lengvai įkaista iki 650 °C
  • Jei variklis perkaista, terminės saugos funkcija išjungia šildymo įrenginį, taip užtikrinama apsauga ir ilgas įrankio naudojimo laikas

Funkcijos ir pagrindinės savybės

Geriausi darbo rezultatai naudojant išankstinį greičio pasirinkimą, kai darbui reikalingas medžiagai tinkamas greitis.

Geriausi darbo rezultatai, naudojant pastovų greitį dėl elektroninio greičio reguliavimo net dirbant su apkrova.

LCD ekranas

Tikslus temperatūros ir oro srauto reguliavimas – „GHG 23-66 Professional“ techninis fenas yra specialiai sukurtas sudėtingiems darbams. 10 oro srauto greičių, skaitmeninių būdu reguliuojami temperatūros nustatymai ir keturios pritaikomos programos – šis techninis fenas išskirtinai patogiai valdomas atliekant bet kokius darbus. Dėl išskirtinai galingo 2300 W variklio „GHG 23-66 Professional“ lengvai įkaista iki 650 °C. Siekiant sustiprinti naudotojo apsaugą ir pailginti eksploatavimo laiką, terminės apsaugos funkcija išjungia šildymo įrenginį, nors oro pūstuvas vis dar veikia.

Šis techninis fenas puikiai tinka įvairiems darbams, pvz., plastiko ir vamzdžių suvirinimui, litavimui ir laidų jungčių sandarinimui.
„GHG 23-66 Professional“ įrengtas 1,4" ekranas leidžia įrankiu naudotis dar patogiau. Techniniame fene įrengta apsauginė rankena, be to, jį panaudojus galima saugiai padėti, kad atvėstų – taip sustiprinamas naudotojo saugumas.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.