Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Orapūtė Metabo HE 23-650

Prekės kodas63486


Gamintojas Metabo
Svoris 0.94 kg
Bendras svoris su pakuote 0,945 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 2300 W
Oro srautas 30 m³/h
Temperatūra 50/50-650°C
LCD ekranas nustatytai darbinei temperatūrai stebėti Taip
Komplekte - antgaliai x3
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Orapūtė Metabo HE 23-650. Švariam lako sluoksnio nuo metalinių ir medinių paviršių pašalinimui. Lako dangos ir glaisto džiovinimui. Užšalusių vandens vamzdžių ir kt. atitirpdymui. Laidų galų užlenkimui. Virinimo palapinių, valčių ir pan. remontui. Ilgas tarnavimo laikas dėl oro filtro. Galingas variklis su optimalia aušinimo sistema. Tikslus oro srovės ir temperatūros reguliavimas per LCD ekranėlį. Keturių programų pasirinkimas ir pritaikymas pagal asmeninius poreikius. Dėl savo ergonomiško dizaino ir gumuotos rankenos patogi laikyti. Puikiai tinka stacionariam naudojimui. Nešimui skirtame dėkle ir su 3 antgaliais. Oro kiekis: 150 - 250 / 150 - 500 / 500 l/min. Oro temperatūra: 50 / 50 - 650. Nominali įėjimo galia - 2,300 W. Svoris (be maitinimo laido): 940 g.

Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.