Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Radijo imtuvas Bosch GML 20 Profesional (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo)

Prekės kodas63265


Pratęskite Bosch įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Gamintojas Bosch
Svoris 8.9 kg
Bendras svoris su pakuote 11.22 kg
Pakuotės matmenys 385x363x360 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Akumuliatorinis
Akumuliatoriaus tipas Li-Ion (Ličio jonų akumuliatorius)
Ar komplekte yra akumuliatorius Ne
Akumuliatoriaus įtampa 14,4 V, 18 V
DAB standarto radijo bangos palaikomos Ne
Gali būti naudojamas kaip įkroviklis Ne
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Svarbi pastaba Akumuliatorius tikrąją talpą pasiekia po 3-4 įkrovimų

Radijo imtuvas Bosch GML 20 Professional

Kodėl verta turėti šį radijo aparatą?

 • Garsas sklinda 360° kampu, todėl nesvarbu, kurioje vietoje aplink radiją dirbsite Jūs, darbui įkvepianti muzika ar šmaikštūs laidų vėdėjų komentarai pasieks Jūsų ausis!
 • Bosch GML 20 - pirmasis statybų aikštelės radijo imtuvas su žemų tonų siųstuvu.
 • Galite prijungti įvairius muzikos šaltinius: AUX įvadas, USB ir SD/MMC kortelių lizdas.
 • Šis radijo aparatas iš 4 garsiakalbių skleidžia 20 W garsą (12 V DC lizdas).
 • Itin tvirtas - su apsauginiu rėmu.
 • Kad veiktų radijo imtuvas, nebūtinas elektros šaltinis - galite naudoti ir atitinkamus Bosch  14,4 V ir 18 V ličio jonų akumuliatorius.
 • Radijo aparatas be nuotolinio valdymo ir apšviesto valdymo skydelio, tačiau turi apšviestą skystųjų kristalų ekraną.

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1 metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3 metų garantiją!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

 • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
 • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
 • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
 • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.