Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Kryžminis lazerinis nivelyras Bosch PLL 2 Set su stovu 

Prekės kodas85703


Pratęskite Bosch įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Gamintojas Bosch
Svoris 1.63 kg
Bendras svoris su pakuote 2,66 kg
Pakuotės matmenys 613x235x121 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Variklio tipas Akumuliatorinis
Akumuliatoriaus įtampa 1,5 V
Baterijų kiekis, jų talpa 3xAAA
Lazerio tipas Susikertančios linijos
Lazerio klasė 2
Lazerio bangos ilgis 640 nm
Tikslumas ±0,5 mm/m
Maks. matavimo atstumas 10 m
Vertikali lazerio linija Taip
Horizontali lazerio linija Taip
Spindulio spalva Raudonas
Komplekte - stovas +
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje

Bosch PLL 2 lazerinis nivelyras turintis savaiminio susilyginimo funkcija yra puikus sprendimas reikliam buitiniam vartotojui. Lazerio spindulys šviečia iki 10 m su labai nedidele paklaida - nedidesne kaip 0,5mm/m. Taip pat šis nivelyras išsiskiria iš kitų, nes turi posvyrio kampo indikaciją, dėl ko galima šį įrankį panaudoti ir kaip lazerinį gulsčiuką. Ši funkcija palengvins tokius darbus, kaip laiptų turėklų kabinimas arba bet kokių kitų objektų tikslus sulygiavimui vienoje linijoje. Tai yra aukščiausios klasės mėgėjiškas lazerinis nivelyras!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.