Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Lazerinis atstumų matuoklis su Bluetooth® funkcija Bosch DLE 150 Connect Professional

Prekės kodas20850


Pratęskite Bosch įrankio garantiją iki 3 metų! Daugiau informacijos rasite čia!

Gamintojas Bosch
Svoris 0.331 kg
Bendras svoris su pakuote 0,9 kg
Pakuotės matmenys 218x174x84 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Akumuliatoriaus įtampa 1,5 V
Baterijų kiekis, jų talpa 4xAA
Maks. matavimo atstumas 150 m
Tikslumas ±2,0 mm/m
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje

Lazerinis atstumų matuoklis su Bluetooth funkcija DLE 150 Connect Professional. Bluetooth technologija leis Jums perduoti matavimų rezultatus į Jūsų delninį ar nešiojamąjį kompiuterį, nenaudojant jokių laidų. Komplekte esanti programinė įranga leidžia šiems prietaisams atpažinti DLE 150 Connect ir priimti matavimų duomenis. DLE 150 Connect yra ypač patogiai valdomas, nes turi tokias pačias technines funkcijas, kaip ir DLE 150. Kitos savybės - kaip DLE 150.
Lazerio diodas - 635 nm, < 1 mW.
Lazerio klasė - 2.
Matavimo ribos - nuo 0,3 m iki 150 m.
Veikimo nuotolis - 10 m.
Komplekte: 4x1,5 V baterijos, apsauginis dėklas, programinė įranga CD.
"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.