Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Gulsčiukas/matavimo bėgelis Bosch R 60; 60 cm

Prekės kodas65285

63,00 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 0.3 kg
Bendras svoris su pakuote 0,810 kg
Pakuotės matmenys 627x86x57 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Ilgis 600 mm
Gulsčiuko tipas Mechaninis
Tikslumas ±1,5 mm/m
Horizontali akutė Taip
Vertikali akutė +
Tikslumas laipsniais 0,2°
Tinka įrankiui Bosch GLM 80
Lazerinis gulsčiukas Bosch R 60. Tvirtas fiksavimo ir užrakinimo mechanizmas.
•Spiritinė akutė, skirta greitai kalibravimo patikrai.
•Aukštas kampo matavimo tikslumas ± 0.2°
•Tvirta aliumininė liniuotė, užtikrinanti aukštą tikslumą ir tvirtumą.
•Garsinis signalas įsijungia 0°, 90° ir 180° padėtyje (su ir be liniuotės).
•Automatinis liniuotės atpažinimas – GLM 80 Prof. automatiškai persijungia į pasvirimo kampo matavimo režimą ir įjungia prietaiso ekraną tinkama kryptimi (liniuotės režimą rodo specialus simbolis, esantis viršutiniame kairiame ekrano kampe). Atmintyje išsaugomų verčių kiekis: 20.

Komplekte: apsauginis krepšys, matavimo bėgelis R 60.

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.