Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Virėjo peilis Fiskars; 16 cm

Prekės kodas27040


Gamintojas Fiskars
Svoris 0.09 kg
Bendras svoris su pakuote 0,1 kg
Ašmenų kietumas HRC 51
Peilio tipas Virtuvinis peilis
Virtuvinio peilio tipas Virėjo peilis
Softgrip rankena Taip
Galima plauti indaplovėje Taip
Ilgis 160 mm

Virėjo peilis Fiskars, 16cm. Tradicinis virtuvinis peilis su aukštais ašmenimis daržovių smulkinimui ir mėsai pjaustyti. Fiskars „Functional Form“ peiliai – komfortiški įrankiai kasdieniam naudojimui. Ergonomiška, minkšta, o tuo pačiu saugi ir tvirta rankena puikiai tinka delnui. Pjovimo metu pirštai neslysta, peilį patogu laikyti įvairiose padėtyse. Minimalus ašmenų kietumas HRC 51. Aštrinimui puikiai tinka Fiskars galąstuvas. Įrankį galima plauti indaplovėje. Ši įrankių linija yra laimėjusi „reddot 2006” dizaino apdovanojimą. Ilgis - 16cm. Svoris - 89g.

Aukščiausios kokybės sodo – daržo įrankiai mėgėjams ir profesionalams. Fiskars kompanijos istorija prasidėjo jau nuo 1649 metų, kai Fiskars gyvenvietėje buvo įkurta geležies apdirbimo gamykla. Tuo laikotarpiu „Fiskars“ fabrike iš geležies buvo gaminami lydytos ir kaltos geležies dirbiniai, vinys, viela, peiliai, kauptukai, geležiniai ratai ir kiti dirbiniai.

Po didžiojo Šiaurės karo kai geležies ištekliai Suomijoje išseko, Fiskars gamyklą teko uždaryti. Po 20 metų vaistininkas Johan Jacob Julin (vėliau von Julin) iš Turku nupirko Fiskars geležies apdirbimo gamyklą ir gyvenvietę. Tuo metu gamyklos buvo smarkiai plečiamos ir gamyba susitelkė ties geležies apdirbimu. 1832 m. Fiskars įkūrus pirmą peilių gamyklą Suomijoje, buvo pradėti gaminti ne tik peiliai, bet ir šakutės bei žirklės. Julin valdymo metu „Fiskars“ išgarsėjo žemdirbystės bei namų ūkio įrankiais ir „Fiskars“ pavadinimas tapo aukštos kokybės sinonimu.

„Fiskars“ augo, plėtojosi ir 1967 m. „Fiskars“ pagamino pirmąsias pasaulyje žirkles plastikinėmis rankenomis.  Žirklės oranžinėmis rankenomis yra vienas žymiausių „Fiskars“ gaminių. Spalva, „Fiskars Orange ®“, buvo oficialiai įregistruota kaip prekinis ženklas Suomijoje 2003 m. ir 2007 m. JAV.

Šiandien Fiskars prekinis ženklas yra žinomas kaip virtuvės reikmenų, sodo ir daržo įrankių funkcionalumo ir pažangiausio dizaino simbolis.

Norite apžiūrėti FISKARS įrankius ir įsitikinti nepriekaištinga jų kokybe?

Ateikite į NAUJĄ sodo technikos parduotuvę "Įrankiai.lt" (Laisvės pr. 125, Vilnius) - čia rasite beveik visą FISKARS įrankių asortimentą! Jei esate iš kito miesto ir norite įsigyti FISKARS įrankius GREITAI - užsisakykite pas mus ir pristatysime prekes tik per 1 d.d. net į atokiausią Lietuvos kampelį.