Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Replių komplektas Teng Tools WRMB04

108,00 € Su PVM

Rinkinys komplektuojamas su Tengtools TCW907X vežimėliu.

Vnt.:
  • 2 vnt. Vilniaus parduotuvėje (dirba nuo 8:00 iki 18:00). Jei prekę užsakysite iki 16:00, ją pristatysime kitą darbo dieną bet kur Lietuvoje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Prekės kodas 91184
Gamintojas TengTools
Komplekte - kirpimo replės +
Replių tipas Kitos replės
Kiekis pakuotėje 4 vnt.

Šis Švedijos prekinis ženklas siūlo ypatingai platų profesionalių mechaninių įrankių asortimentą, skirtą mechanikams bei meistrams, dirbantiems įvairiuose pramonės sektoriuose, automobilių gamintojams, statybų aikštelėms ir kitoms sritims.

Tengtools produktai pelnė gerą vardą visame pasaulyje. Šiuos įrankius vertina stambios pramonės įmonės, automobilių gamintojai, garsios automobilių sporto komandos ir meistrai mėgėjai, dirbantys savo garažuose.

Tengtools ypatingą dėmesį skiria tvarkai ir aiškumui darbo vietoje. Jeigu jūs norite efektyviai atlikti savo darbą, visi jūsų įrankiai turi būti savo vietoje. Tik tokiu atveju jūs galėsite lengvai rasti reikiamą įrankį ir greitai atlikti darbą. Daugelis mano, kad tvarkai darbo vietoje nebūtina skirti daug dėmesio, tačiau Tengtools įsitikinimu, tvarka yra svarbiausia! Taigi – prisijunkite prie Tengtools vartotojų ir tapkite organizuotais!

Tengtools asortimente yra daugiau kaip 3 000 produktų, kuriuos sudaro įvairiausi mechaniniai įrankiai ir jų sandėliavimo sprendimai. Profesionalūs įrankiai ir apgalvota jų išdėstymo tvarka padeda įmonėms bei amatininkams optimizuoti savo veiklą. Asortimentą galima suskirstyti į šias pagrindines grupes:

-          įvairios darbo vietos įrengimo sistemos, vežimėliai, įrankių dėžės ir lagaminai;

-          platus įrankių rinkinių asortimentas;

-          atskiri įrankiai, įeinantys į įvairius rinkinius.

Pradžioje įsigykite įrankių rinkinį ir pradėkite darbus.

Tada pakeiskite atskirą sulaužytą / pamestą įrankį nauju arba plėskite savo įrankių komplektą.

Partnerystė su Tengtools yra lyg nesibaigianti istorija – išskirtinai plačiame mechaninių įrankių asortimente jūs nuolat atrasite naujus ir jūsų darbą palengvinančius įrankius.