Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Santechninės replės Cobra Knipex 8701150; 150 mm

26,00 € Su PVM
Vnt.:
  • 1 vnt. Vilniaus parduotuvėje (dirba nuo 8:00 iki 18:00). Jei prekę užsakysite iki 16:00, ją pristatysime kitą darbo dieną bet kur Lietuvoje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Prekės kodas 208878
Gamintojas Knipex
Svoris 0.15 kg
Bendras svoris su pakuote 0,18 kg
Vamzdžio skersmuo 32 mm
Greitas nustatymas mygtuku Taip
Replių tipas Santechninės replės
Ilgis 150 mm

Knipex“ –  Vokietijos įmonė, kuri koncentruojasi tik į vienos produktų grupės gamybą. Tai yra replės. Būtent todėl „Knipex“ replės yra puikiai žinomos visame pasaulyje kaip aukštos kokybės ir išskirtinio efektyvumo produktai, turintys daug įvairių privalumų. „Knipex“ siūlo labai platų įvairiausių replių asortimentą, todėl jūs lengvai rasite ir sau tinkamas reples...

„Knipex Alligator” – vandentiekio vamzdžių replės su automatiškai užsifiksuoajnčiomis žiaunomis, labai palengvinančios darbą su vamzdžiais ir veržlėmis.

„Knipex Cobra” – šios aukštų technologijų vandentiekio vamzdžių replės su patogaus mygtuko pagalba greitai ir tiksliai nustatomomis žiaunomis yra pats populiariausias „Knipex“ produktas pasaulyje. Šį įrankį labai mėgsta įvairių sričių profesionalai.

„Knipex Cobolt” kompaktiškos varžtų kirpimo replės turi išmanios konstrukcijos svirčių mechanizmą, kuris vartotojo rankų jėgą padidina iki 20 kartų.

„Knipex Pliers Wrench” – tai replių ir rakto derinys. Lygiagrečiai viena kitai judančios įrankio žiaunos turi lygų darbinį paviršių, todėl šios replės puikiai tinka glotnių paviršių suėmimui ir sukimui jo nepažeidžiant.

„Knipex Raptor” replės yra universalus veržimo įrankis, sukurtas specialiai darbui su varžtais, kurių galvutės briaunos pažeistos. Šis įrankis yra nepakeičiamas tada, kai įprastas raktas praslysta ant pažeistos varžto galvutės.

Knipex istorija trumpai

1882 metais Carl Gustav Putsch kartu su 3 padėdėjais savo namo rūsyje Cronenberge įkūrė mažą kalvę, kurioje rankiniu būdu pradėjo gaminti reples.

1942 m. Carl Putsch (Gustavo sūnus) oficialiai užregistravo prekinį ženklą „KNIPEX”.

1973 metais rinkai buvo pristatytos naujos konstrukcijos vandentiekio vamzdžių replės “Alligator”.

1984 m. „Knipex“ sukūrė legendines reples “Cobra”.

1991 m. įmonė “Rennsteig – Werkzeuge” prisijungė prie „KNIPEX” įmonių grupės.

1994 metais rinkai buvo pristatyta dar viena naujovė – „Pliers Wrench” tipo replės.

Įmonė nulat auga ir plečia savo verslą visame pasaulyje. Ji yra gavusi daug įvairių tarptautinių apdovanojimų, todėl „KNIPEX” sėkmės istorija tęsiasi toliau…