Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Išilginio pjovimo staklės Festool CS 50 EB

Prekės kodas60022

1 473,00 € Su PVM
Vnt.:

Jei pageidausite, mes užregistruosime įrankį Festool sistemoje ir suteiksime šias galimybes:
- Jei jūsų Festool įrankis pavogtas, o vagystė užregistruota policijoje, už 100 EUR parduosime jums tokį patį naują įrankį.
- Jei įrankis netiko, pilnos komplektacijos Festool įrankį galite grąžinti per 15 dienų, net jei su juo yra šiek tiek dirbta.
- Įrankiui suteikiama 36 mėnesių garantija.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Festool
Svoris 19.5 kg
Pakuotės matmenys 810x610x430 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 1200 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 1600-4200 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 4200 /min
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Taip
Maks. disko skersmuo 190 mm
Skylės skersmuo -
Maks. pjovimo aukštis 45 laipsnių kampu 37 mm
Maks. pjovimo aukštis 90 laipsnių kampu 52 mm
Stalo matmenys 585 x 400 mm
Švelnus startas Ne
Galima prijungti dulkių siurblį Taip
Siurbimo antgalio skersmuo 36 mm
Greitas disko sustabdymas Ne
Komplekte yra Kampinė liniuotė, Lazdelė ruošinio stūmimui, Pjovimo diskas
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Privalumai ir nauda:FastFix pjūklo disko pakeitimo be papildomų įrankių sistema; Daugiafunkcinė rankena: viena rankena, visos funkcijos vienoje rankoje; Pjūklo diskų laikiklis (priedai): ir pjūklo diskai, ir apsauga nuo atplaišų visada nesunkiai pasiekiami; Kartu su pjūklu judanti apsauga nuo atplaišų užtikrina atplaišų nesusidarymą iš abiejų pusių; Juosiantis V raidės formos griovelis skirtas naudoti kampines atramas; Galima papildyti iki pjovimo stoties su daugybe priedų.
Pagrindinės pritaikymo sritys: Traukiant pjovimo diską gaunami tikslūs ir greiti iki 300 mm pločio galiniai pjūviai; Esant 45 laipsnių kampui, atliekami iki 200 mm pločio skersiniai pjūviai; Atliekami išilginiai pjūviai iki 52 mm aukščio; Paverčiamas pjūklo diskas leidžia atlikti kampinius pjūvius nuo -2 iki 47 laipsnių; Darant įleidžiamus pjūvius skečiančiojo peilio nuimti nereikia. Tiekimo komplektacija :
• HW universalus pjaustymo diskas W32
• kampinė liniuotė
• atlenkiamos kojos
• 3 apsaugos nuo atplaišų
• nusiurbimo komplektas
• rankena ruošiniui stumti
• aptarnavimo įrankis

Suteikiame specialias sąlygas Festool įrankiams. Skambinkite, ateikite į parduotuves Vilniuje ir Kaune. Didžiausias priedų asortimentas. Įveskite modelį į paieškos lauką ir rasite visus reikalingus priedus.

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.
Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje Festool įrankius priimsime ir mes – mažmeninėje parduotuvėje „Įrankiai.lt“ Laisvės pr. 125, Vilnius.Taip pat šioje parduotuvėje rasite ir pilną Festool įrankių stendą.
 
Pikdami iš mūsų Festool įrankius galėsite juos registruoti "SERVICE all-inclusive" garantijai, su kuria galios išskirtinės įrankio aptarnavimo sąlygos:
  • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už 100 €.
  • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio priėmimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
  • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 7 metus po prietaiso gamybos nutraukimo, jas galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų.
  • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.