Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Išilginio pjovimo staklės Festool Precisio CS 70 EB

Prekės kodas60025

2 245,00 € Su PVM
Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
84,00 €105,00 €
Vnt
Pjovimo diskas medienai Festool; Ø225 mm
Pjovimo diskas medienai Festool; Ø225 mm
Vnt.:

Įrankiai.lt užregistruos jums parduotą įrankį Festool sistemoje ir papildomai jums suteiks šias vertes:

- Jei jūsų Festool įrankis pavogtas, o vagystė užregistruota policijoje, už 100 EUR parduosime jums tokį patį naują įrankį.
- Jei įrankis netiko, pilnos komplektacijos Festool įrankį galite grąžinti per 15 dienų, net jei su juo yra šiek tiek dirbta.
- Įrankiui suteikiama 36 mėnesių garantija.
- Garantinį servisą jums atliks bet kuris autorizuotas Festool servisas Europoje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Festool
Svoris 34.5 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 2200 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 2000-4200 min-1
Maksimalus sūkių skaičius 4200 /min
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Taip
Maks. disko skersmuo 225 mm
Skylės skersmuo 30,0 mm
Maks. pjovimo aukštis 45 laipsnių kampu 48 mm
Maks. pjovimo aukštis 90 laipsnių kampu 70 mm
Stalo matmenys 690 x 500 mm
Švelnus startas Ne
Galima prijungti dulkių siurblį Taip
Siurbimo antgalio skersmuo 36 mm
Greitas disko sustabdymas Ne
Komplekte yra Kampinė liniuotė, Lazdelė ruošinio stūmimui, Pjovimo diskas
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Privalumai ir nauda: Galingas 2200 vatų universalus variklis; Kartu su pjūklu judanti apsauga nuo atplaišų užtikrina atplaišų nesusidarymą iš abiejų pusių; Gerai matomi ir optimaliai išdėstyti aptarnavimo elementai; Juosiantis V raidės formos griovelis skirtas naudoti kampines atramas; Galima papildyti iki pjovimo stoties su daugybe priedų.
Pagrindinės pritaikymo sritys: Atliekami iki 320 mm pločio tikslūs skersiniai pjūviai. Traukiant pjūklo diską pjaunama greitai ir tiksliai; Naudojamas atlikti 45 laipsnių iki 226 mm pločio skersinius pjūvius; Išilginiai pjūviai galimi iki 70 mm pjovimo aukščio; Paverčiamas pjūklo diskas leidžia atlikti kampinius pjūvius nuo -2 iki 47 laipsnių; Darant įleidžiamus pjūvius skečiančiojo peilio nuimti nereikia. Tiekimo komplektacija :
• HW pjūklo diskas W48
• HW universalus pjaustymo diskas W32
• 3 apsaugos nuo atplaišų
• kampinė liniuotė
• nusiurbimo komplektas
• rankena ruošiniui stumti
• aptarnavimo įrankis

 

Visus parduodamus Festool įrankius registruojame "SERVICE all-inclusive" garantijai, su kuria galios išskirtinės įrankio aptarnavimo sąlygos:

 

  • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už 100 €.
  • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio priėmimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
  • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 7 metus po prietaiso gamybos nutraukimo, jas galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų.
  • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.

 

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.
Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje Festool įrankius priimsime ir mes – mažmeninėje parduotuvėje „Įrankiai.lt“ Laisvės pr. 125, Vilnius.Taip pat šioje parduotuvėje rasite ir pilną Festool įrankių stendą.