Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Vežimėlis skersavimo-suleidimo ir kombinuotiems pjūklams Bosch GTA 2500 W Professional

Prekės kodas63091

304,56 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 41 kg
Bendras svoris su pakuote 41 kg
Pakuotės matmenys 1250x630x325 mm
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Transportavimo ratukai Fiksuoti
Vežimėlis skersavimo-suleidimo ir kombinuotiems pjūklams Bosch GTA 2500 W Professional. Tvirtas skersavimo-suleidimo ir kombinuotųjų pjūklų vežimėlis. Labai kompaktiškas, sulankstomas mechanizmas. Puikiai tinka Bosch bei kitų gamintojų skersavimo ir universalioms staklėms. Universalūs, tvirti ir saigūs tvirtinimo elementai, skirti greitam įrankio montavimui. Lengvai reguliuojamos ruošinio atramos. Patentuota Gravity RiseTM sistema, leidžianti pastatyti ir sulankstyti stovą per keletą sekundžių. Greitos fiksacijos svirtelė, skirta greitam ir patogiam stovo išlankstymui/sulankstymui. Grūdinto plieno 1-1/2" vamzdinis plienas, atsparus dilimui ir atmosferos poveikiui. 8" pripučiami ratai, užtikrinantys lengvą ir saugų perstūmimą dideliais atstumais. Ratų skersmuo: 203 mm. Padangos skersmuo: 38 mm. Ašies ilgis: 1616 mm. Rėmo konstrukcija: Presuotas aliuminis ir vamzdinis plienas. Stovo aukštis: 864 mm. Stovo plotis: 711 mm. Stovo svoris: 41 kg. Ilgis su ištrauktais prailginimais: 1220 mm. Universalus tvirtinimas: 2 tvirtinimai, pagaminti iš presuoto metalo. Greitos fiksacijos įrankio tvirtinimo elementai: Yra. Medžiagos stabdžiai: Yra. Prailginimo bėgių fiksacija: Yra. Kairės/dešinės pusės teleskopinės atramos: Yra. "Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.