Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos
Ekspozicinė prekė

Vamzdžių valymo žarna Bosch F016800483; 10 m (ekspozicinė prekė)

Prekės kodas245974


Gamintojas Bosch
Svoris 0.97 kg
Bendras svoris su pakuote 1.15 kg
Žarnos ilgis 10 m
Maks. slėgis 160 bar
Žarnos paskirtis Ilginimui
Tinka įrankiui Bosch AdvancedAquatak 140, Bosch AdvancedAquatak 150, Bosch AdvancedAquatak 160, Bosch AQT 33-10, Bosch AQT 33-11, Bosch AQT 35-12, Bosch AQT 37-13, Bosch AQT 40-13, Bosch AQT 42-13, Bosch AQT 45-14 X, Bosch EasyAquatak 110, Bosch EasyAquatak 120, Bosch UniversalAquatak 125, Bosch UniversalAquatak 130, Bosch UniversalAquatak 135
Svarbi pastaba Užsakymo pastabose prašome nurodyti įrenginio modelį bei gamintojo kodą, su kuriuo naudosite šią prekę

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.