Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Tepalinis oro kompresorius Metabo Classic Air 255


Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

0230025500
Prekės kodas 29528
Gamintojas Metabo
Prekės gamintojo kodas 0230025500
Svoris 27 kg
Bendras svoris su pakuote 28,9 kg
Maks. slėgis 8 bar
Tepalinis kompresorius +
Triukšmo lygis 87 dB
Dėmesio - dirbant arba pervežant negalima vartyti ant šono +
Naudojamoji galia 1500 W
Kompresoriaus pavara Tiesioginė
Kompresoriaus tepimas Tepamas alyva
Kompresoriaus tipas 1 cilindro, 1 pakopos
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis

Kompresorius Metabo Classic Air 255. Tepalu tepamas stūmoklio kondensatorius. Vienfazei kintamajai srovei. Slėgio reduktoriais su manometrais reguliuojamas darbinis slėgis. Papildomas manometras rezervuaro slėgiui stebėti. Didelis ir tvirti ratai bei ištraukiama rankena. 10 metų rezervuaro garantija nuo rūdijimo. Prieš naudojimąsi testavimas nereikalingas. Rezervuaro talpa - 24 l. Matmenys: 555 x 310 x 600 mm. Įsiurbimo našumas - 240 l/min. Efektyvus našumas - 140 l/min. Naudingasis tiekimo tūris (kai darbinis slėgis yra 7,2 bar) - 120 l/min. Didžiausias greitis 2850 /min.

Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir staklės.  

Metabo kompanija buvo įkurta 1924 m. ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs".

1999 m. Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo stakles, kompresorius, suvirinimo įrangą, sodui ir buičiai skirtus prietaisus. Nuo 2006 m. daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Paaiškinimą kaip tai padaryti, rasite paspaudę nuorodą "Metabo XXL garantija". Autorizuoti Metabo servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. 

Kiti geri pasiūlymai