Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Skersinio pjovimo staklės Metabo KGS 216 M

257,00 € Su PVM

Pristatome per 1 darbo dieną. Rodyti visus galimus prekės pristatymo būdus

619260000
Vnt.:

Žiūrėti geriausius Metabo įrankių ir staklių pasiūlymus.

Metabo suteikia 36 mėnesių garantiją savo įrankiams, akumuliatoriams ir įkrovikliams, jeigu juos užregistruojate www.metabo-service.com tinklalapyje per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo.

Prekės kodas 74337
Gamintojas Metabo
Prekės gamintojo kodas 619260000
Brūkšninis kodas 4007430256560
Profesionalus Taip
Tinka pjauti plastiką +
2 kreipiančiųjų sistema plačių detalių pjovimui +
Rankena transportavimui +
Komplekte - pjovimo diskas +
Ruošinio spaustuvas +
Integruota dulkių nusiurbimo įtaiso jungtis +
Lazerio linija tiksliai parodo pjūvio vietą +
Sukimasis į kairę / dešinę 47°/47°
Pjaunamos medžiagos plotis ir aukštis pjaunant pasukus 90 laipsnių kampu 305x65 mm
Svoris brutto 17,04 kg
Pjūvio gylio reguliavimas +
Galimybė pjauti įstrižus pjūvius pavertus stakles iki 47° kampu į kairę +
Tinka pjauti dengtas plokštes +
Pjaunamos medžiagos plotis ir aukštis pjaunant pasukus 45 laipsnių kampu 205x36 mm
Laido ilgis 2 m
Maks. disko skersmuo 216 mm
Pjauti medieną +
Komplekte - dulkių maišas +
Komplekte - raktas diskui užveržti +
Svoris 13,5 kg
Reguliuojama atrama +
Matmenys 760x475x340 mm
Naudojamoji galia 1500 W
Maksimalus sūkių skaičius 5000 /min
Skylės skersmuo 30,0 mm

Komplektaciją sudaro: pjovimo diskas, ruošinio atrama su ilgio matavimo skalėmis, ruošinio spaustuvas, dulkių surinkimo maišelis, laido laikiklis ir dvi atramos darbastalio šonuose*.
*Dvi atramos darbastalio šonuose - skirtos truputi prailginti darbastalio matmenis, darbui su ilgesniais ruošiniais, jas ištraukus. Taip pat šiame modelyje yra galima šonines atramas visiškai ištraukti ir jas tarpusavyje sujungti, taip gaunant autonomišką vieno šono atramą, skirtą itin ilgiems ruošiniams prilaikyti, kai darbas yra atliekamas stakles laikant ant žemės.

Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir įrenginiai.  Metabo kompanija įkurta 1924 metais ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs"

1999 metais Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo mašinas, kompresorius, suvirinimo įrangą bei įrenginius sodui bei namams. Nuo 2006 metų daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Kaip tai padaryti, rasite paspaudę "Metabo XXL garantija". Autorizuoti servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. 

Kiti geri pasiūlymai