Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Skersinio pjovimo staklės Metabo KGS 216 M

229,00 € Su PVM

Pristatome per 1 darbo dieną. Rodyti visus galimus prekės pristatymo būdus

Populiariausios skersinio pjovimo staklės
Vnt.:
Metabo suteikia 36 mėnesių garantiją savo įrankiams, akumuliatoriams ir įkrovikliams, jeigu juos užregistruojate www.metabo-service.com tinklalapyje per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Atsiėmimas parduotuvėse Vilniuje ir Kaune
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Prekės kodas 74337
Gamintojas Metabo
Prekės gamintojo kodas 619260000
Brūkšninis kodas 4007430256560
Svoris 13.5 kg
Bendras svoris su pakuote 13,8 kg
Profesionalus Taip
Tinka pjauti plastiką +
2 kreipiančiųjų sistema plačių detalių pjovimui +
Rankena transportavimui +
Komplekte - pjovimo diskas +
Ruošinio spaustuvas +
Integruota dulkių nusiurbimo įtaiso jungtis +
Lazerio linija tiksliai parodo pjūvio vietą +
Sukimasis į kairę / dešinę 47°/47°
Pjaunamos medžiagos plotis ir aukštis pjaunant pasukus 90 laipsnių kampu 305x65 mm
Pjūvio gylio reguliavimas +
Galimybė pjauti įstrižus pjūvius pavertus stakles iki 47° kampu į kairę +
Tinka pjauti dengtas plokštes +
Pjaunamos medžiagos plotis ir aukštis pjaunant pasukus 45 laipsnių kampu 205x36 mm
Laido ilgis 2 m
Maks. disko skersmuo 216 mm
Pjauti medieną +
Komplekte - dulkių maišas +
Komplekte - raktas diskui užveržti +
Reguliuojama atrama +
Matmenys 760x475x340 mm
Naudojamoji galia 1200 W
Maksimalus sūkių skaičius 5000 /min
Skylės skersmuo 30,0 mm
Reguliuojamas sukimosi greitis darbui su skirtingomis medžiagomis Ne

Skersinio pjovimo staklės Metabo KGS 216 M yra pačios populiariausios savo klasėje, ir yra daug priežasčių kodėl.

Šios staklės gali pjauti plačius ruošinius, pjaunama tiksliais pjūviais, palaikant maksimalią naudotojo apsaugą. Taip yra todėl, nes staklėse yra integruota pjaunamosios dalies slankiojimo funkcija, reguliuojamos ištraukiamos stalo atramos, ruošinio atramos tvorelė ir ruošinio laikiklis. Reguliuojamos ištraukiamos stalo atramos gali būti visiškai ištrauktos, norint pjauti itin ilgus ruošinius, bet dėl ko gali nukentėti pjovimo tikslumas.

KGS 216 M staklės yra labai patogios naudoti. Jos lengvos, kompaktiškos ir yra pritaikytos transportuoti viena ranka. Kiekviena rankena, kuriomis yra valdomi staklių darbiniai parametrai, yra puikiai matoma ir pilnai valdoma iš pjaunamosios pozicijos. Darbas beveik nenutrūksta.

Staklės yra galingos ir patvarios, pagamintos tarnauti daug metų. Visi komponentai, kurie gauna darbinio krūvio darbo metu, yra pagaminti iš presuoto aliuminio. Variklis galingas ir atsparus dulkėms. Dėl šių priežasčių gamintojas joms suteikia 36 mėnesių garantiją.

Tinka profesionalams, kadangi pjauna tiksliais pjūviais. Visur, kur tik reikia, rasite integruotą matavimo galimybę, kuria paprasta naudotis. Pavyzdžiui, vietoje, kur nustatomas pjovimo kampas, yra integruotos kampo matavimo skalės su sustojimo taškais. Arba, prie pjovimo disko yra integruota raudonas lazeris, kuris aiškiai ir tiksliai parodo, kurioje ruošinio vietoje bus atliktas pjūvis. Taip pat yra ir LED apšvietimas, kad būtų dar tiksliau.

Pjovimo diskas keičiamas paprastai ir greitai, nereikalingas raktas. Komplektacijoje rasite dulkių surinkimo maišelį. Taip pat galima prijungti ir dulkių siurblį, kad pjovimo aplinkoje būtų kuo mažiau dulkių.

Metabo įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.metabo-service.com per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją! Plačiau

Vokiški profesionalūs elektriniai įrankiai ir įrenginiai.  Metabo kompanija įkurta 1924 metais ir nuo to laiko užsiima įrankių gamyba, netgi jos pavadinimas yra tiesiogiai su tuo susijęs (Metallbohrdreher). Kompanijos  gamyba sukoncentruota dviejose vietose: Niurtingene (Vokietija) ir Šanchajuje (Kinija).

Metabo gali didžiuotis sukūrę pirmąjį kampinį šlifuoklį (1950 m.), pirmąjį greitos fiksacijos gręžtuvo griebtuvą (1952 m.), pirmąjį smūginį gręžtuvą (1957 m.) ir kitas technologines naujoves.

Gamintojas Metabo drąsiai teigia, kad yra vienas iš lyderių kampinių šlifuoklių gamyboje. Informaciją apie technologinius šlifuoklių sprendimus galite rasti straipsnyje "Metabo kampiniai šlifuokliai - tvirti, galingi ir saugūs"

1999 metais Metabo įsigijo Vokietijos įmonę Elektra Beckum. Ši kompanija gamino medžio apdirbimo mašinas, kompresorius, suvirinimo įrangą bei įrenginius sodui bei namams. Nuo 2006 metų daugelis Elektra Beckum įrenginių jau pardavinėjami su Metabo ženklu.

Rekomenduojame:

Metabo įrankiams suteikiama 1 metų garantija. Norint nemokamai garantiją pratęsti iki 3 metų (XXL garantijos), reikia įrankį užregistruoti puslapyje www.metabo.com/xxl. Kaip tai padaryti, rasite paspaudę "Metabo XXL garantija". Autorizuoti servisai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. 

Kiti geri pasiūlymai