Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Plokštuminis šlifuoklis Bosch GSS 23 A Professional

Prekės kodas20813

116,00 € Su PVM
Vnt.:

"Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-erių metų gamintojo garantija. Užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 1.7 kg
Bendras svoris su pakuote 2,380 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 190 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 12000 min-1
Šlifavimo popieriaus matmenys 93X230 mm
Komplekte yra Filtras
Komplekte - šlifavimo popierius +
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Svarbi pastaba Rekomenduojame papildomai įsigyti šlifavimui reikalingų medžiagų
Plokštuminis šlifuoklis GSS 23 A Professional. Aukščiausios klasės komfortas už patrauklią kainą. Kompaktiškas, nedidelio aukščio prietaisas, puikiai valdomas bet kurioje situacijoje. Patogu laikyti rankoje dėl minkštos rankenos ir korpuso dangos. Integruota dulkių nusiurbimo sistema su mikrofiltru. Kietas ir ilgaamžiškas šlifavimo padas. Paprastas ir greitas šlifavimo popieriaus tvirtinimas spaustukais. Kartu tiekiama mikrofiltro dėžutė. Nominali naudojamoji galia - 190 W. Šlifavimo plokštelės plotis/ilgis - 92/182 mm. Prispaudžiamo šlifavimo popieriaus plotis/ilgis - 93/230 mm. Sūkių skaičius tuščiąja eiga - 12000 min.-1. Švytavimų skaičius laisvąja eiga - 24000 min.-1. Švytavimo amplitudė - 2 mm. Dulkių surinkimas - mikrofiltro sistema. Masė - 1,7 kg. "Mėlyniesiems" Bosch įrankiams suteikiama 1-rių metų gamintojo garantija, užregistruokite įrankį www.bosch-pt.com/warranty per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo ir Jūs nemokamai gausite 3-jų metų garantiją!

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.