Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Plokštuminis šlifuoklis Bosch PSS 250 AE

Prekės kodas25737

77,00 € Su PVM
Vnt.:

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 50 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Bosch
Svoris 1.6 kg
Bendras svoris su pakuote 2,740 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Mėgėjiškas
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 250 W
Judesių skaičius tuščiąja eiga 1400-2400 min-1
Šlifavimo plokštės matmenys 93x185 mm
Komplekte yra Filtras
Komplekte - šlifavimo popierius +
Ar yra komplekte lagaminas Taip
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Svarbi pastaba Rekomenduojame papildomai įsigyti šlifavimui reikalingų medžiagų
Vibracinis šlifuoklis BOSCH PSS 250 AE. Kompaktiškas vibracinis šlifuoklis patogiai valdomas viena arba abiem rankomis. Dirbti galėsite švariai, nes šlifavimo dulkės yra nusiurbiamos į permatomą mikrofiltro dėžutę, kurią lengva nuimti ir išvalyti. Galima naudoti šlifavimo popierių su kibiuoju paviršiumi arba įprastinį - atpjaunamą iš rulono. Vibraciniai šlifuoklliai leidžia pasiekti aukščiausią apdirbamų paviršių kokybę, paruošiant paviršius lakavimui bei dažymui. Bosch elektroninė sūkių reguliavimo sistema. Šlifavimo plokštė su kibiuoju sujungimu ir įtempimo lankeliais. Integruota pagalbinė rankena tiksliam darbui. Ergonomiškas dizainas. Minkšta rankena Softgriff. Patogu dirbti ir kairiarankiams. Šlifuojančio paviršiaus matmenys - 167cm². Šlifavimo plokštė - 93x185mm. Šlifavimo popierius - 93x230mm. Vibracijos amplitudė - 2,0mm. Komplekte: lagaminas, mikrofiltras, šlifavimo popieriaus lapelis. Juridiniams asmenims taikoma 12 mėnesių garantija, fiziniams asmenims - 24 mėnesių garantija.

Čia rasite visus Bosch įrankius ir jų priedus. Pagrindinės Bosch įrankių grupės yra šios:

  • Mėlynoji Bosch linija (Bosch Professional) – tai profesionalams skirti įrankiai, atitinkantys aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus. Daugelis šių įrankių tiekiami pažangios transportavimo sistemos "L-BOXX" lagaminuose.
  • Žalioji Bosch linija – įvairiems buities, hobio ir sodo darbams skirti įrankiai. Šie įrankiai išsiskiria puikiu aukštos kokybės, naujausių technologijų, patogaus dizaino ir geros kainos deriniu.
  • Bosch matavimo prietaisai – profesionalams ir meistrams mėgėjams skirti įrankiai, padedantys išlyginti paviršius, išmatuoti atstumus, kampus ir nuolydžius, surasti įvairius po apdaila paslėptus objektus. 
  • Bosch priedai – siūloma virš 8000 gaminių (grąžtai betonui, metalui, medienai ir kitoms medžiagoms; kaltai; frezos; pjovimo diskai; sukimo antgaliai; šlifavimo medžiagos ir pan.). Visi Bosch priedai yra itin aukštos kokybės.

Įmonės istorija trumpai:

Robert Bosch GmbH kompanija buvo įkurta 1886 m. Štutgarte, Vokietijoje.

Ją įkūrė Robert Bosch, žinomas kaip inžinierius inovatorius, daugelio technologinių atradimų autorius bei aktyvus visuomenės veikėjas, filantropas. Robertas savo gamyklose pirmasis pradėjo taikyti 8 valandų pamainos principą. Jis įkūrė įmonės finansuojamą ligoninę ir dar daug kuo prisidėjo prie kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo.

Dabar jo sukurta korporacija yra žinoma kaip didžiausia pasaulyje automobilių komponentų gamintoja. Būtų išties labai sudėtinga rasti bent vieną automobilį pasaulyje, kuriame nebūtų nei vienos Bosch dalies. Automobilių komponentų grupė sudaro apie 60 proc. visos korporacijos apyvartos. Tačiau įmonė yra žinoma ir kaip pramoninių įrenginių, buities prietaisų ir elektrinių įrankių gamintoja.

Bosch kompanija turi užregistravusi daugiau kaip 4000 patentų. Šis skaičius puikiai iliustruoja įmonės aistrą inovacijoms. Ypatingas dėmesys pastaruoju metu yra skiriamas akumuliatoriniams įrenginiams ir akumuliatorių technologijoms.