Krepšelis

0 vnt. 0,00 €

My Cart -

0 vnt.
Visos kategorijos

Plokštuminis šlifuoklis Festool RS 100 CQ

Prekės kodas60080

610,00 € Su PVM
Papildomai galite užsakyti šias prekes ar paslaugas pigiau:
36,80 €46,00 €
Vnt
Šlifavimo padas Festool StickFix SSH-STF/10; 115x221 mm
Šlifavimo padas Festool StickFix SSH-STF/10; 115x221 mm
Vnt.:

Įrankiai.lt užregistruos jums parduotą įrankį Festool sistemoje ir papildomai jums suteiks šias vertes:

- Jei jūsų Festool įrankis pavogtas, o vagystė užregistruota policijoje, už 100 EUR parduosime jums tokį patį naują įrankį.
- Jei įrankis netiko, pilnos komplektacijos Festool įrankį galite grąžinti per 15 dienų, net jei su juo yra šiek tiek dirbta.
- Įrankiui suteikiama 36 mėnesių garantija.
- Garantinį servisą jums atliks bet kuris autorizuotas Festool servisas Europoje.

 Galite užsisakyti ir telefonu (8 5) 208 0800 (darbo dienomis 8-18 val.)
 Užsakymus nuo 100 EUR į "Omniva" paštomatus pristatome NEMOKAMAI!
 Nenaudotas su nesugadinta pakuote prekes galite grąžinti per 60 dienų

Gamintojas Festool
Svoris 3 kg
Bendras svoris su pakuote 4,03 kg
Profesionalus / Mėgėjiškas Profesionalus
Variklio tipas Elektrinis
Naudojamoji galia 620 W
Sūkių skaičius tuščiąja eiga 10000 min-1
Šlifavimo paviršiaus matmenys 115x225 mm
Šlifavimo pado vibracijos amplitudė 2,0 mm
Siurbimo antgalio skersmuo 27 mm
Ar yra komplekte lagaminas Prekė kartoninėje pakuotėje
Įtampa / dažnis 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC
Svarbi pastaba Rekomenduojame papildomai įsigyti šlifavimui reikalingų medžiagų
Privalumai ir nauda: Vibracijas stabdantis įrenginys užtikrina, kad įrankis veiks ramiai, taip tausodamas jūsų sveikatą; Pavaros perdavimo mechanizmas užtikrina, kad nuo paviršiaus bus nuimta daug medžiagos ir dėl to; įrankis bus ekonomiškas; Dėl optimalios svorio centro padėties dirbdami nepavargsite, o darbo rezultatai bus puikūs; Ypač švari ir sveika darbo vieta, nes dulkes nusiurbia išorinis dulkių siurbimo įrenginys.
Pagrindinės pritaikymo sritys: Didelių laku, dažais ar glaistu padengtų plotų pradinis šlifavimas; Lygiai nušlifuojamos klijuotų detalių atsikišusios vietos; Plokščias mineralinių pagrindų šlifavimas; Metalas šlifuojamas tol, kol gaunamas blizgantis paviršius.
Tiekimo komplektacija :
• šlifavimo padas StickFix 115x221 m
• StickFix šlifavimo lapelis

 

Visus parduodamus Festool įrankius registruojame "SERVICE all-inclusive" garantijai, su kuria galios išskirtinės įrankio aptarnavimo sąlygos:

 

  • Vagystės atveju, tris pirmuosius metus po prietaiso įsigijimo, naują Festool įrankį įsigysite už 100 €.
  • Gedimo atveju, Jūsų prietaisas bus suremontuotas per dvi darbo dienas nuo įrankio priėmimo Festool klientų aptarnavimo tarnyboje. Įrankis bus paimtas iš Jūsų namų ir grąžintas NEMOKAMAI.
  • Festool garantuoja, kad originalias atsargines detales galėsite įsigyti dar mažiausiai 7 metus po prietaiso gamybos nutraukimo, jas galėsite užsisakyti tiesiai iš mūsų.
  • Festool įsigykite be jokios rizikos – teikiama net 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie Festool įrankių praktinį panaudojimą, skambinkite mums tel.: 8 5 208 0800 – pasistengsime atsakyti į visus su įrankiu susijusius klausimus.

 

Festool istorija prasidėjo nuo 1925-ųjų, kai Gottlieb Stoll įsteigė įmonę Vokietijoje, kurios pagrindinis darbo principas – kurti kuo geriau praktikai pritaikytus gaminius ir sisteminius sprendimus, palengvinančius kasdienį įrankių naudotojų darbą.

Šis reikalavimas tapo tarsi kelrodžiu, tobulinant technologijas ir padėjo Festool bendrovei tapti rinkos lydere bei naujovių, aukštos kompetencijos ir geros partnerystės sinonimu.
Vis dėlto šiandien rinka yra kitokia, todėl ir Festool stengiasi specializuotis, atsižvelgdama į konkrečius klientų poreikius – nuolat ieško naujų technologijų ir kasmet pateikia rinkai naujų produktų.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai, elektrinės frezos, medienos apdirbimo staklės, elektriniai šlifuokliai ir poliruokliai, elektriniai obliai, dulkių siurbliai ir kiti elektrinių įrankių priedai.

Festool įrankiams suteikiama 3 metų garantija. Įrankiai remontui yra priimami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniuje Festool įrankius priimsime ir mes – mažmeninėje parduotuvėje „Įrankiai.lt“ Laisvės pr. 125, Vilnius.Taip pat šioje parduotuvėje rasite ir pilną Festool įrankių stendą.